Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane Big Market | 70 M2 | 400 Euro

Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Botuar më 07/04/2020
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

tek ish kinema dajti | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament super modern ne zone elitare. Apartamenti ka ndricim natyral...

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA KONGRESI MANASTIRIT

afer Pediatrise | 61 M2 | 27.000 Leke

Rruga Kongresi i Manastirit, prane Pedriatis, jepet  me qera Apartament 1+1 me, siperfaqja 61 m2, kati 3, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, orientim me diellJepet me qera 27 000 Leke, 61 M2, 1 banjo

Botuar më 09/04/2020
27.000 leke

FUSHA AVIACIONIT

Fusha aviacionit | 72 M2 | 53.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Ish- Fusha e Aviacionit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-teknik dhe te 1-banim te nje pallati te ri me ashensor dhe te mirembajtur. Ka nje siperfaqe neto prej 58.1 m2 dhe ajo bruto 72 m2 ku perfshihet dhe nje ballkon prej 14 m2. Me nje planimetri shume funksionale dhe te rregullt ambienti organizohet nga korridori, dhoma e ndenjejes/kuzhina, 1 dhome gjumi, 1 tualet., 72 M2, 1 banjo - Desai Cela

Botuar më 09/04/2020
53.000,00 euro

ASTIR

Tek Hotel Rolandi | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 5, bosh, ka vetem k/bufe

Botuar më 09/04/2020
20.000 leke/muaj

NE QENDER TE TIRANES

PRANE PAZARIT TE RI | 60 M2 | 300 Euro

Me qers apartament 1+1 ne pallat e ri, e kompletuar se fundmi, 60 M2, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontaktoni per me shume info, disa fotografi dhe nje vizite ne prone

Botuar më 09/04/2020
300,00 euro/muaj

PRANE VILAVE AMERIKANE

ambasada Rumune | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, vendparkim, depo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/04/2020
20.000 leke/muaj

FRESKU

afer market Spar | 65 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 09/04/2020
19.000 leke

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

midis Ekspozites dhe Gjykates | 74 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 74 M2, kati 12, ashensor, i mobiluar, jo agjensi

Botuar më 09/04/2020
300,00 euro

NE UNAZE

prane Harry Fultz | 55 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 4, i mobiluar, nuk bashkepunojme me agjensi imobiliare. Jepet vetem per familjare

Botuar më 09/04/2020
27.000 leke

RR. MILO DUCI

mbrapa konvikteve te Inxhinierise se ndertimit | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, i mobiluar, preferohen 2 vajza ose moter e vella

Botuar më 09/04/2020
20.000 leke

RRUGA "PETRONI LUARASI"

Bashki e tiranes 1/2 Ose 100 metra larg shkolles te baletit | 40 M2 | 25.000 Leke

Shtepia eshte ne gjendje shume te mire e sapo e mobiluar ne menyre moderne., 40 M2, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
25.000 leke/muaj
)