Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Prane pallateve te Arabit | 62 M2 | 49.000 Euro

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ...

Botuar me 13/10/2018
49.000,00 euro

NE VLORE

prane qendres | 120 M2 | 50.000 Euro

Shitet apartament 1+1 + shtese, 120 M2, kati 4, 1 banjo, 2 ballkone, zone e qete , hipoteke

Botuar me 19/10/2018
50.000,00 euro

RRUGA SKENDER LUARASI

Komuna e Parisit | 79 M2 | 70.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne nje zone shume te mire tek lulishtja e Komunes se Parisit. Apartamenti ka punime teper cilesore dhe eshte i arreduar ne menyre bashkohore., 79 M2, 1 ambjent, kati 10, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar me 19/10/2018
70.000,00 euro

RR. “KAVAJES”,

prane spitalit Gjerman, | 15 M2 | 5.000 Leke

Kerkohet 1-2 vajza per ndarje qeraje per 1 dhome, 15 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 19/10/2018
5.000 leke/person

RRUGA FROSINA PLAKU

Kompleksi Homeplan pallati Libeskint. Ish klubi partizani. | 70 M2 | 30.000 Leke

70 M2, kati 4, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 19/10/2018
30.000 leke

BRRYLI

Materniteti i Ri | 73 M2 | 54.000 Euro

Shitet 1+1 te Materniteti i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një ndërtimi të ri e shumë cilësor,Pallati është në proces hipotekimi., 73 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar me 19/10/2018
54.000,00 euro

RR."RRAPO HEKALI"

ngjitur me Rezidencen Kodra e Diellit | 73 M2 | 51.000 Euro

Shitet 1+1, 73 M2, me hipoteke. Gjysma Cash dhe pjesa tjeter pas 1 viti

Botuar me 19/10/2018
51.000,00 euro

UNAZA E RE

Garsoniere | 25 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera nje ambjent banimi garsoniere e kompletuar+Internet.Ambjenti eshte i pershtatshem per dy persona., 25 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 19/10/2018
18.000 leke/muaj

PRANE RRUGES "MYSLYM SHYRI",

perballe shkolles "Faik Konica", | 60 M2 | 72.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 4, 2 banjo, i mobiluar, me kushte bashkohore te kohes. Me hipoteke.

Botuar me 19/10/2018
1.200,00 euro/m2

KERKOHET NJE VAJZE PER NDARJE QERAJE

Astir, perballe Vila L | 60 M2 | 15.000 Leke

Te nje garsoniere, 60 M2, i mobiluar, Aktualisht jeton nje vajze

Botuar me 19/10/2018
15.000 leke/muaj

21 DHJETORI,

KONGRESI I LUSHNJES, | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 2, gjendja: shume e mire, hyrja e mesit, e rregulluar, e pabanuar me pare, me hipotek te rregullt, pallat ekzistues

Botuar me 19/10/2018
60.000,00 euro