Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar më 19/11/2018
34.200,00 euro

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 15/11/2018
52.000,00 euro

RRAGA DALIP ZAVALANI

50 m mbi pasticeri Lej @ Laj | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet 1+1, + gatim, e pershtateshme per 3-4 vajza., 60 M2, i mobiluar

Botuar më 20/11/2018
25.000 leke/muaj

RRUGA ELBASANIT

Afer shkolles Baletit | 75 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 75 m2, i mobiluar ne menyre cilesore, parket, 2 kondicioner, tualet me dritare, ballkon., 75 M2, 1 banjo, EVEREST Real Estate

Botuar më 20/11/2018
37.000 leke

TEK 21-DHJETORI

Pas Mondialit | 63 M2 | 51.500 Euro

Shitet apartament 1+1, me Hipotek, siperfaqe 63 m2, pallat parafabrikat. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni+guzhina, nje dhome gjumi, tualeti me dritare dhe koridori. Apartamenti eshte totalish i restauruar dhe shitet i mobiluar ne gjendje shume te mire., 63 M2, 1 banjo, EVEEST Real Estate

Botuar më 20/11/2018
51.500,00 euro

TEK TELEFERIKU,

kompleksi Busa, | 86 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 86 M2, kati 4, i mobiluar, arredim bashkohor. Preferohen familjare, jepet per afatgjate

Botuar më 20/11/2018
20.000 leke

APARTAMENT 1+1 PALLATI ME SHIGJETA

Pallati me Shigjeta | 58 M2 | 45.000 Euro

• Me hipotekë • Orientim: Perëndim • Ndërtim Ekzistues, 58 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2018
45.000,00 euro

LAGJIA MISTO MAME,

pallatet Cabej | 75 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 20/11/2018
15.000 leke

RRUGA KOMUNA E PARISIT, PRANE KOMPLEKSIT KIKA 2

Pallatet Niku, Kompleksi Kika 2 | 67 M2 | 70.350 Euro

Super apartament i ri, i pabanuar me pare, 67 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2018
70.350,00 euro

MBRAPA PALLATIT TE SPORTIT ASLLAN RUSI

Mbrapa Ringut | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1,i mobiluar,kati i pare i nje vile.Zone me facilitete te shumta.Vetem per çifte.Te perfshira uji dhe WIFI., 75 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2018
25.000 leke/muaj

BLLOK,

Rruga Lidhja e Prizerenit, prane Gardes, | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, kati i 8 me ashensor, tualet, 2 kondicioner, ballkon, orientim me diell, 65 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 20/11/2018
350,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT,

mbas Ixhenierise Ndertimit, | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, kati i 4 me ashensor, tualet me dritare, kondicioner, ballkon, orientim me diell, 60 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 20/11/2018
250,00 euro