Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAPRAKE

Laprake | 71 M2 | 250 Euro

Laprake, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistu...

Botuar më 29/06/2020
250,00 euro/muaj

RR. NDRE MJEDA

tek ish parku i autobuzave, mbrapa General kafe | 50 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, bosh, k/bufe, frigorifer, kondicioner, TV, pa mobilje

Botuar më 02/07/2020
21.000 leke

NE MISTO MAME

buze rruge jepet me qira | 77 M2 | 200 Euro

Apartament 1+1. Sip, 77 M2, kati 5. Pallat i ri i sapoperfunduar. Punime shume cilesore. Bosh, me kundrabufe te re.

Botuar më 02/07/2020
200,00 euro/muaj

NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT 2

jepet me qira | 35 M2 | 250 Euro

Garzoniere me Sip, 35 M2, kati 4. Pallat i ri. E kompletuar me cdo gje te re cilesore .

Botuar më 02/07/2020
250,00 euro/muaj

RR. BELUL HATIBI

tek oxhaku | 52 M2 | 42.000 Euro

Shitet 1+1, 52 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me dokumenta te rregullta. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 02/07/2020
42.000,00 euro

NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT 2

jepet me qira | 51 M2 | 350 Euro

Apartament 1+1. Sip, 51 M2, kati 2. Pallat i ri punime dhe kompletim shume cilesore.

Botuar më 02/07/2020
350,00 euro/muaj

DON BOSKO

jepet me qera | 30 M2 | 12.000 Leke

Garsoniere, e pershtatshme per dy persona, 30 M2, bosh.

Botuar më 02/07/2020
12.000 leke

RRUGA BESIM FAGU

PERBALLE SPITALIT NENE TEREZA | 30 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
14.000 leke

RRUGA DURRESIT

perballe me Ministrine e Arsimit | 74 M2 | 69.000 Euro

Shitet apartament 1+1. Sip, 74 M2, kati 5. Pallat ekzistues i restauruar. Me hipoteke.

Botuar më 02/07/2020
69.000,00 euro

SHKOLLA VASIL SHANTO,

Shkolla Vasil Shanto, | 52 M2 | 50.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 52 m² me hipoteke, kati 5, pallat ekzistues, dhoma e gjumit me parket, aneks, tualet, kondicioner, kondrabufe, korridor qe lidh gjitha dhomat, orientimi Jug – Lindje., 52 M2, www.dreamalbania.al Property ID : 4119069

Botuar më 02/07/2020
50.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Perballe Kishes | 70 M2 | 250 Euro

Jepet kati i nje vile me hyrje ne vete e arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje e re dhe cilesore ambjentet e ndara me vete e pershtatshme per 2 persona ose per nje cift, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 02/07/2020
250,00 euro/muaj
)