Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar më 19/11/2018
34.200,00 euro

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 15/11/2018
52.000,00 euro

RRUGA "ALI DEMI",

PERBALL SHKOLLES "KUSHTRIMI LIRISE" | 54 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 54 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: e mire, Jepet per çift (jo studente).

Botuar më 19/11/2018
20.000 leke

TEK ASTIRI,

ne pallat te ri, | 57.2 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 57.2 M2, kati 3, pamje J-P. Hipoteka ne proçes.

Botuar më 19/11/2018
35.000,00 euro

DURRES PLAZH

Rrota e kuqe | 70 M2 | 35.000 Euro

Shes apartament tek rrota e kuqe plazh!, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, Me dokumentation te rregullt, 100 m larg detit

Botuar më 19/11/2018
35.000,00 euro

LAGJA "ALI DEMI",

PERBALL SHKOLLES KUSHTRIMI LIRISE, | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 5, i mobiluar, uje 24 h

Botuar më 19/11/2018
25.000 leke

RR. "SIRI KODRA"

perballe Allan Lala | 56 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 56 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
15.000 leke

NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT

ne nje pallat 4 katesh | 105 M2 | 94.500 Euro

Shitet 1+1 me mundesi adoptimi ne 2+1, 105 M2, me te gjitha ambientet e perbashketa, tualet, kati 4 I fundit, hipoteka ne proçes

Botuar më 19/11/2018
94.500,00 euro

TEK PAZARI I RI

TEK MARKATA E PESHKUT | 60 M2 | 300 Euro

JEPET ME QERA AP.1+1, 60 M2, kati 3, totali i kateve 8, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE CHICAGO PA KOMISION

Botuar më 19/11/2018
300,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

PALLATI ME SHIGJETA | 57 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 57 M2, kati 2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 19/11/2018
55.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

TEK KOMPLEKSI DELIORGJI | 74 M2 | 87.000 Euro

ME HIPOTEKE, 74 M2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar më 19/11/2018
87.000,00 euro

RRUGA BILL KLINTON

Rruga Bill Klinton | 75 M2 | 300 Euro

Tek Komuna e Parisit rruga Bill Klinton jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit +355693186785 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme., 75 M2, 1 banjo - Mei Realty

Botuar më 19/11/2018
300,00 euro/muaj