Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

JEPEN ME QERA APARTAMENTE PER VAJZA/DJEM! BULEVARDI BLU

perballe Universitetit Bujqesor | 110 M2 | 5.500 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
JEPEN ME QERA APARTAMENTE PER VAJZA/DJEM! BULEVARDI BLU, perballe Universitetit Bujqesor, 110 M2, 5.500 leke
Përshkrim

Ju ofron dhoma per STUDENT, te kompletuara me Kuzhine dhe banjo per secilen nga dy dhomat (Ensuite). Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mjetet e nevojshme per nje STUDENT/STUDETE qe te kete nje vazhdueshmeri te shkelqyer ne universitet (Kuzhine e perbashket + Dhome Ndenje, Frigorifer, Lavatrice, Banka Studimi ne dhomat e tyre), 110 M2, shume prane linjes se autobuzave, lidhen direkte me qendren e Tiranes, vetem 20 minuta larg. Student's Centre vjen me dhoma me pamje fantastike dhe super paketa duke filluar nga

5.500 leke/person

Botuar më 08/10/2019

Telefon
)