Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

tek qendra Condor, hyrja nga ana e bar Xhaki-t | 55 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
ISH PARKU I AUTOBUZAVE, tek qendra Condor, hyrja nga ana e bar Xhaki-t, 55 M2, 30.000 leke
I mobiluar, kati 3, ashensor
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, Telefonatat nga e hena ne te premte, 08.00 - 11.30 dhe pas ores 21.30, fundjave ne cdo orar

30.000 leke

Botuar më 16/08/2019

Telefon