Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

ASTIR TIRAN

Pallatet ferati | 1 M2 | 22.000 Leke

Kerkoj nje person per ndarje qiraje të një apartamenti të mir mbuluar, 1 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, oborr, i mobiluar, gjendja: e re, Në pallat të ri në një zonë të qet

Botuar më 29/11/2020
22.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI

drejtoria policise | 25 M2 | 290 Euro

Jap garsoniere me qera te drejtoria policise myslym shyri , e mobiluar me cdo gje te re, e pershtatshme vetem per 1 person ! lirohet ne date 7-8 dhjetor, pasi per momentin eshte nje vajze. per me shume info kontaktoni ne whatsapp. flm, 25 M2, 1 ambjent, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re, UJE DRITA DHE INTERNET 100MBPS TE PERFSHIRA NE CMIM.

Botuar më 28/11/2020
290,00 euro/muaj

RR. "PASHO HYSA",

tek Ali Demi | 77 M2 | 55.440 Euro

Shitet 1+1, 77 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 28/11/2020
55.440,00 euro

SHKOLLA E BASHKUAR

Prane fakulteti te mjekesis | 60 M2 | 220 Leke

Shpi 1+1 e mobiluar e pershtatshme per studente, 60 M2, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 28/11/2020
220 leke/muaj

SHITET SHTEPIA 1+1 UNAZA E RE ASTIR

Afer Viles L | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet shtepia 1+1 e kompletuar me dokumenta te rregullta e ndodhur ne nje zone te aksesueshme afer bulevardit ri ne Astir, 70 M2, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
45.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT, TREGU ELEKTRIK

Rruga Petro Nini Luarasi | 67 M2 | 75.000 Euro

Tregu Elektrik, Rruga Petro Nini, shitet apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 67 m2 me Hipoteke, kati i 5 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti disponon 1 dhome gjumi, ballkon, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, tualet, kondicioner, ballkon. Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket.Çmimi i shitjes 75000 euro., 67 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
75.000,00 euro

BRRAKA, PRANE FSHN

Rruga Haxhi Hysen Dalliu | 43 M2 | 51.600 Euro

Brraka, Rruga Haxhi Hysen Dalliu, prane KMY-se, shitet Garsoniere, e mobiluar shume mire, siperfaqe 43 m2 me Hipoteke, kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. Organizohet nga korridor hyres, sallon ndenje sebashku me ambjentin e gatimit, aneks gatimi, tualet.Çmimi i shitjes 51.600 euro., 43 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/11/2020
51.600,00 euro

21 DHJETORI

Prane Neranxit | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 prane Neranxit. Totalisht i mobiluar. Preferohen cifte., 60 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
300,00 euro/muaj

ISH EKSPOZITA

Prane lulishtes | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qira super apartament 1+1 totalisht i mobiluar., 70 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
320,00 euro/muaj

VASIL SHANTO

Vasil Shanto | 57 M2 | 58.500 Euro

Shitet apartament 1+1+ballkon ne Vasil Shanto, statcioni i fundit i Tiranes se Re. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, i pozicionuar ne katin e 3 banim dhe i pajisur me certifikate pronesie., 57 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/11/2020
58.500,00 euro
)