Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 67 M2 | 55.600 Euro

Botuar me 13/11/2018
55.600,00 euro

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar me 09/11/2018
380,00 euro/m2

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar me 05/11/2018
52.000,00 euro

DON-BOSKO, RR. ALBANOPOLI PRANE SHKOLLES QAZIM TURDIU, KOMPLEKSI 4-GRYKET, PALLAT I RI

pallati ku ndodhet Compassion Help Center | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 2+1, 70 M2, 5 ambjente, kati 7, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, vetem per afatgjate, jo student

Botuar me 14/11/2018
250,00 euro/muaj

RR. QEMAL STAFA

tek varri i Bamit | 56 M2 | 48.000 Euro

Shitet 1+1, 56 M2, kati 3, bosh, e rregulluar. Pallat ekzistues, me hipoteke. Pamje nga jugu. me depozite uji

Botuar me 14/11/2018
48.000,00 euro

RRUGA 4 DESHMORET

te selvia | 64 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartamenti ,, 64 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 14/11/2018
78.000,00 euro

ALI DEMI

te shkolla Kushtrimi i Lirise | 55 M2 | 5.600.000 Leke

Shitet 1+1, 55 M2, i mobiluar, me hipoteke

Botuar me 14/11/2018
5.600.000 leke

FUSHA E AVIACIONIT

Tirane | 75 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament i arreduar ne menyre Bashkohore. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje gje qe i siguron drite natyrale gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje siperfaqe te shfrytezuar ne menyre funksionale dhe organizim mjaft te mire, me dhomen e ndenjes, ambjentin e gatimit, dhomen e gjumit., 75 M2, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
250,00 euro

QENDER

Mon Amour | 65 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament i arreduar ne menyre Bashkohore. Apartamenti ka orientim Lindje gje qe i siguron ndricim te mire gjate gjithe dites. Apartamenti ka nje siperfaqe te shfrytezuar ne menyre funksionale 100% dhe organizim mjaft te mire, me dhomen e ndenjes, ambjentin e gatimit, dy dhomat e gjumit., 65 M2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
250,00 euro

PERBALL KOPSHTIT ZOOLOGJIK

TEK LIQENI | 65 M2 | 300 Euro

JEPET ME QERA 1+1, 65 M2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE CHICAGO. PA KOMISION - Chicago Imobiliare

Botuar me 14/11/2018
300,00 euro/muaj

FRESKU

në zonën e Freskut në rrugën “Dajtit”në afërsi të restorant “Qesarkës”. | 69 M2 | 34.850 Euro

Apartamenti është I pozicionuar në katin e 4 banim, me sipërfaqe totale 69.7m2. Apartamenti ka orientim perëndim dhe diponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi • Tualet • Ballkon Detaje të tjera • Bosh • I investuar • Punime cilësore • Ndërtim I ri •Me ashensor • Parkim Për ta vizituar na kontaktoni !, 69 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar me 14/11/2018
34.850,00 euro

RR. “DON BOSKO”

perballe Vizion Plus | 59 M2 | 49.000 Euro

Shitet 1+1, kati X, 59 M2, 5 ambjente, kati 10, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, Apartamenti eshte me hipoteke, ne gjendje shume te mire. Ballkoni ofron nje pamje te bukur drejt malit te Dajtit.

Botuar me 14/11/2018
49.000,00 euro

RR. "PANDI DARDHA",

Laprakë, pallat parafabrikat | 120 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1 + (2 dhoma shtese), 120 M2, 4 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, korridor, 2 anekse, 2 bodrumi, me telefon. I përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. Shitet për arsye ekonomike. Me hipoteke

Botuar me 14/11/2018
70.000,00 euro