Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR."MUHAMET DELIU"

tek Fresku | 67 M2 | 41.000 Euro

Shitet 1+1, 67 M2, kati 4, i mobiluar, me hipoteke. Me kabine dushi

Botuar më 22/05/2018
41.000,00 euro

TEK TREGU ELEKTRIK,

PRANE MINIBASHKISE 1 DHE 2, | 50 M2 | 40.000 Euro

Shitet 1+1 me hipotek dhe rivleresim, 50 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, ne menyre bashkohore, me gipse, depozit uji me vete

Botuar më 22/05/2018
40.000,00 euro

SIRI KODRA

TEK SELVIA | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar

Botuar më 22/05/2018
300,00 euro/muaj

NE RUGEN E KAVAJES,

prane Universitetit te Arkitektures dhe perballe Xhamise | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 22/05/2018
25.000 leke

RR. STAVRI THEMELI

200m pas qendres Globe | 65 M2 | 23.000 Leke

Apartamenti ofrohet bosh vetem me kundrabufe dhe frigorifer. Kompleks i ri banimi. Preferohen familjare. Dy muaj parapagim, 65 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, bosh, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza te Bar Ikona, Facebook: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 22/05/2018
23.000 leke/muaj

RR."MUHAMET GJOLLESHA"

perballe me universitetin e Sporteve | 60 M2 | 37.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar

Botuar më 22/05/2018
37.000 leke

RRUGA KARL GEGA

fillim | 53 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 53 M2, i mobiluar

Botuar më 22/05/2018
20.000 leke

RRUGA ALEKSANDER MOISIU

(ngjitur me Xhamia Xhura te Oxhaku) | 51 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 51 M2, kati 5, i mobiluar, parafabrikat pallat ekzistues

Botuar më 22/05/2018
35.000,00 euro

TEK BRRYLI

prane Kryqezimit | 52 M2 | 42.000 Euro

Shitet 1+1, 52 M2, kati 1, bosh, punime te reja. Me hipoteke

Botuar më 22/05/2018
42.000,00 euro

PAS ISH ROZAFES

ARKITEKT SINANI | 40 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 40 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 22/05/2018
22.000 leke