Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FRESK

Fresk | 77 M2 | 250 Euro

Ne Fresk rruga e Teleferikut, jepet me Qera apartamenti 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 7 katesh. Apartamenti organizohet: nga salloni, 1dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. 1 garazhe, Orientimi eshte lindje dhe zona ofron te gjitha fasilitete. Cmimi: 250 Euro, 77 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, Per nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni tani Mimozen ne nr.: +355676088100 - Mei Realty

Botuar më 20/07/2018
250,00 euro/muaj

KOMPLEKSI ANA

100 m mbi te | 50 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
12.000 leke

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane prokurorise se Tiranes | 45 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 45 M2, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
20.000 leke

RR. "PANORAMA",

mbrapa shkolles "Harry Fultz", tek Hipoteka, | 35 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, sip. rreth, 35 M2, kati 1, i mobiluar, Preferohet çift ose vajza

Botuar më 20/07/2018
18.000 leke

PETRO NINI

ngjitur me pasticeri Nela | 67 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 jepet dhe per biznes, 67 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/07/2018
30.000 leke/muaj

21 DHJETORI

PAS AUTOTANES | 52 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 52 M2

Botuar më 20/07/2018
25.000 leke

RRUGA E DAJTIT

QYTET STUDENTI | 28 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 28 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e mire, preferohen dy vajza ose cift

Botuar më 20/07/2018
14.000 leke

RR. ALI DEMI

perballe shkolles Kushtrimi i Lirise | 60 M2 | 800 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 5, gjendja: per t'u rikonstruktuar, pallat parafabrikat

Botuar më 20/07/2018
800,00 euroÇmimi/m2

UNAZA E RE

AFER HOTEL ROLANDI | 30 M2 | 9.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, pershtatet per 1 ose dy persona

Botuar më 20/07/2018
9.000 leke

RR. "3 VELLEZERIT KONDI",

jepet me qera | 50 M2 | 10.000 Leke

Garsoniere, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
10.000 leke