Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane Big Market | 70 M2 | 400 Euro

Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Botuar më 07/04/2020
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

tek ish kinema dajti | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament super modern ne zone elitare. Apartamenti ka ndricim natyral...

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

RR. SULEJMAN PASHA P.92/1 SHK.1 AP.8

Ndermjet Kafe-Flores dhe Cirkut , ne qender Tirane | 68 M2 | 40.000 Leke

Ne qender te Tiranes ne Rrugen S. Pasha prane Cirkut rreth 50 me ne brendesi, jepet me qera ose shitet , apartament 1 +1 kati II, rreth 68m2, Dhone ngrenjje ( ndenje) Ambjent Gatimi i vecant , dhoma gjumi, banjo, para- banje, koridor ,ballkon, uje 24 ore. E pershtateshme dhe per ambjente pune si : Klinika, studio, Zyra. etjera., 68 M2, kati 2, totali i kateve 6, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
40.000 leke/muaj

PAZARI I RI

9 kateshet | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 prane pazarit te ri, mobilim bashkohore, te gjitha mobiljet e reja dhe te pa perforerà, pallat i ri me ashensor, 75 M2, 3 ambjente, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 09/04/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA PJETER BUDI, QYTETI STUDENTI

Rruga Pjeter Budi, Qyteti Studenti | 63 M2 | 250 Euro

63 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/04/2020
250,00 euro

KODRA E DIELLIT

Prane Eleonores | 65 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1 prane Eleonores, ka organizim shume te mire te ambienteve, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor, eshte i pabanuar me pare, te gjitha mobiljet jane te reja, per me shume informacion ose foto ju lutem me telefononi, 65 M2, 4 ambjente, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 09/04/2020
27.000 leke/muaj

BLLOKU

Te Piceri Era | 60 M2 | 350 Euro

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bahkohore cdo gje e re dhe cilesore., 60 M2, 2 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/04/2020
350,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Prane BKT | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore cdo gje e re dhe cilesore, 70 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/04/2020
32.000 leke/muaj

PRANE SELVISE

200m Nga Pazari i Ri | 60 M2 | 300 Euro

Jepet apartamet 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet bashkohore ,cdo gje e re dhe cilesore .pallat i ri, 60 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/04/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA JORDAN MISJA

Kompleksi Panorama, tek Hipoteka e Tiranes | 79 M2 | 75.000 Euro

Organizohet nga 1 sallon ndenje + ngrenie , 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe 1 ballkon ku ofron pamje te bukur te Tiranes , Apartamenti ndodhet ne nje kompleks qe ofron vend parkimi , kamera dhe roje sigurie , facilitet dhe qetesi ne jeten e perditshme. Eshte prane Bulevardit te Ri. Disponon certifikate pronesie. Prona menaxhohet nga Remax Infinity., 79 M2, 2 ambjente, kati 13, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
75.000,00 euro

KODRA E DIELLIT

Pak me sipe Qendres Kristal tr rr Bill Klinton | 70 M2 | 320 Euro

Me qera apartamenr i ri 1+1 ne pallat te ri me ashensor, 70 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Apartament disponon garazhd personal te vetin dhe mobiljet plus elektro - shtepiaket jane te gjitha te reja

Botuar më 09/04/2020
320,00 euro/muaj

LAPRAKE

Spitali Ushtarak | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera shtepi 1+1, 70 M2, kati 3, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
22.000 leke/muaj
)