Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ASTIR

mbrapa viles L | 50 M2 | 33.900 Euro

Hitet apartament 1+1 me Hipotekë ne Unazen e Re!Apartamenti eshte i pabanuar me pare...

Botuar më 19/05/2020
33.900,00 euro

MBI QENDREN KRISTAL

Rr.Bill Klinton | 65 M2 | 55.000 Euro

65 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 25/05/2020
55.000,00 euro

RRUGA KAVAJES

Mrapa UET | 58 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 58 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
300,00 euro/muaj

PRANE MYSLYM SHYRIT

Rruga Muhamet Gjlollesha | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ambient per banim ose zyra, restauruar totalalisht, me parket, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi

Botuar më 25/05/2020
300,00 euro/muaj

RRUGA ISA BOLETINI, PRANE VILLA VERDE

Mbrapa Big Market, tek Siri Kodra | 57 M2 | 60.000 Euro

Shitet shtepi 1+1, kati 6 i banimit. Ka koridor dhe ballkon. Pallat i ri me ashensor. Ne proces hipotekimi., 57 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 25/05/2020
60.000,00 euro

DURRES

Plazh, Rrota e kuqe | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, jepet per afat te gjate

Botuar më 25/05/2020
20.000 leke/muaj

SHITET AP 1+1 NE DON BOSKO

komp Vizion + | 74 M2 | 78.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ne Don Bosko ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane dhe me nje pozicion strategjik , tualet me dritare , dhe 2 ballkone te bollshem, 74 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
78.000,00 euro

JEPET AP 1+1 BLLOK

pran Tribeca bar | 74 M2 | 400 Euro

Jepet Apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , tualet , ballkon me pozicion shume te mire ne zemer te Bllokut, 74 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/05/2020
400,00 euro/muaj

KODER KAMEZ,

jepet me qera kati I I nje vile dy kateshe | 80 M2 | 16.000 Leke

1+1, k/bufe, 80 M2

Botuar më 25/05/2020
16.000 leke

RR. "5 MAJI", MBRAPA QENDRES CONCORD,

ne nje zone shume te mire | 70 M2 | 25.000 Leke

Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 6, ashensor, bosh, me kundra/bufe. Punime teper cilesore.

Botuar më 25/05/2020
25.000 leke

RR. MYSLYM SHYRI

mbrapa karburant Kastratit | 75 M2 | 93.750 Euro

Shitet 1+1, 75 M2, kati 5, ashensor, verande, pjeserisht i mobiluar, Me hipoteke. Mundesi pershtatje ne 2+1

Botuar më 25/05/2020
93.750,00 euro
)