Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

FRESKU

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit.Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. | 76 M2 | 48000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Fresku, Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit.Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar., 76 M2, 48.000 euro
1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire
Përshkrim

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 76m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet me dritare, ballkon. Shitet i mobiluar.Orientimi i jug-lindje. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës • ndërtim cilësor • me ashensor • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore., 76 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

48.000,00 euro

Botuar më 10/06/2019

Telefon
Email