Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

LIQENI

prane tij | 69 M2 | 260 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne nje zon...

Botuar më 15/01/2020
260,00 euro

TIRANE

Prane shkolles Petro Nini Luarasi | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 5, 1 banjo, i mobiluar, apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues,pa ashensor.

Botuar më 23/01/2020
300,00 euro

RR. "FERID XHAJKO"

prane Restorant Durresit | 74 M2 | 52.000 Euro

Shitet 1+1+verande+depo, 74 M2, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me oborr mbrapa, tualet me dritare, me hipoteke. E kompletuar 56.000 Euro dhe bosh

Botuar më 23/01/2020
52.000,00 euro

TIRANE

DON BOSKO | 70 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2020
250,00 euro/muaj

RRUGA ELBASANIT

Tregu Elektrik | 70 M2 | 70.000 Euro

Shitet apartament i organizuar ne dhome ndenje, ngrenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ka nje mobilim modern dhe shume bashkekohore. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes pjese e nje ndertese cilesore . Ne cmim perfshihet dhe nje poste parkimi, 70 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2020
70.000,00 euro

TIRANE , LAPRAKE

Te fusha e futbollit ngjitur me palester Alessio | 35 M2 | 16.000 Leke

35 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2020
16.000 leke/muaj

RRUGA E ELBASANIT

7 xhuxhat | 70 M2 | 2.500 Leke

Kerkoj nje vajze për ndarje qeraje aktualisht jemi 2. Shtepia eshte me te gjitha kushtet dhe ne zone shume te mire, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/01/2020
2.500 leke/muaj

TEK OXHAKU

PRANE XHAMISE XHURA | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 3, bosh, pallat me tulla, me depozite, me pamje nga Dielli, hyrje e rregulluar ne menyre bashkohore, me hipoteke

Botuar më 23/01/2020
45.000,00 euro

TEK BRRYLI

perballe Maternitetit te ri | 66 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 1+1, 66 M2, pallat i sapoperfunduar , i pamobiluar 300 euro, i mobiluar ne menyre moderne

Botuar më 23/01/2020
400,00 euro

YZBERISHT

shitet | 70 M2 | 55.000 Euro

1+1, 70 M2, kati 7, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 23/01/2020
55.000,00 euro

SHKOLLA AVDULLAH KETA

100 m siper | 70 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 23/01/2020
10.000 leke
)