Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 23/01/2019
52.000,00 euro

KOMPLEKSI ORION

Rr. e Dibres | 62 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartament ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Orion. Apartamenti eshte 1+1 dhe ndodhen ne katin e pare banim. Organizimi eshte i rregullt dhe orientimin e ka lindje, kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nje ka me te mirit dhe me te kerkuarit e zones. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Cmimi: 67.000Per me shume informacion 0676022313, 62 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 9, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon

Botuar më 23/01/2019
67.000,00 euro

RR. "PANDI DARDHA",

Laprakë, pallat parafabrikat | 120 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1 + (2 dhoma shtese), 120 M2, 4 ambjente, 1 banjo, gjendja: shume e mire, korridor, 2 anekse, 2 bodrumi, me telefon. I përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. Shitet për arsye ekonomike. Me hipoteke

Botuar më 23/01/2019
70.000,00 euro

RR. IDRIZ DOLLAKU

prane burgut te Grave | 60 M2 | 19.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 23/01/2019
19.000 leke

PAS PALLATIT TE SPORTIT

ASLLAN RUSI | 25 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, 1 ambjent, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 23/01/2019
16.000 leke

RRUGA SIRI KODRA

Afer Selvise | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 3, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/01/2019
30.000 leke/muaj

RR. “DIBRES”,

kompleksi Halili, | 67 M2 | 9.700.000 Leke

Shitet 1+1, 67 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, aktualisht e dhene me qera 30.000 leke/muaj. Me hiptoteke.

Botuar më 23/01/2019
9.700.000 leke

KODRA E DIELLIT

ngjitur me Rezidencen | 72 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 72 M2, kati 3, i mobiluar, me garazhd

Botuar më 23/01/2019
300,00 euro

SHENGJIN

100m larg plazhit | 64 M2 | 37.000 Euro

Shitet 1+1, 64 M2, kati 2, ashensor, 2 ballkone, i mobiluar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 23/01/2019
37.000,00 euro

NE FILLIM TE RRUGES FROSINA PLAKU,

prane inxh. Se Ndertimit, | 73 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 73 M2, kati 3, me ashensor, e mobiluar me kushte bashkohore. Pozicioni Jug- Lindje. Me hipoteke. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 23/01/2019
70.000,00 euro

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor, me hipoteke, uje dhe drita 24h.

Botuar më 23/01/2019
52.000,00 euro