Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRES, PLAZH,

midis Hekurudhs dhe Apollonise | 37 M2 | 9000 Euro
Përshkrim

Shitet garsoniere, 37 M2, kati 6, 1 banjo, me certifikate pronesie, pamje nga deti, mundesi shtese kati ne tarace

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Durres, Plazh,, midis Hekurudhs dhe Apollonise, 37 M2, 9.000 euro
1 banjo, kati 6
22.000,00 euro

Botuar më 12/06/2018

Telefon