Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

JEPET ME QERA AMBJENT 50M2, RRUGA E BARRIGATAVE , PRANE MAHMUT FORTUZIME SIPERFAQE 50M2. KATI I 1

Jepet me qera Ambjent 50m2, rruga e Barrigatave , prane Mahmut FortuziMe siperfaqe 50m2. Kati i 1 | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera Ambjent 50m2, rruga e Barrigatave , prane Mahmut FortuziMe siperfaqe 50m2. Kati i 1 Organizohet: •Open Space• me pllaka•1 tualetOfrohet:• Open Space•zone e qete dhe e mire•me pllakaCmimi : 30.000 Leke/Total ne muaj + 1 muaj garanci., 50 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
30.000 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, RRUGA E FRESKUT, PRANE RESTORANT QESARAKUT.ME SIPERFAQE 65M2. KATI I 4 I NJE PALLATI TE RI.

Jepet me qera apartament 1+1, rruga e Freskut, prane restorant qesarakut.Me siperfaqe 65m2. Kati i 4 i nje pallati te ri. | 65 M2 | 23.000 Leke

Organizohet: •Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara sebashku.• 1 dhome gjumi•1 tualet•1 ballkonOfrohet:• i mobiluar • ne gjendje te mire•zone e qete dhe e mire•me pllaka•me ashensorCmimi : 23.000 Leke/Total ne muaj - I diskutueshem + 1 muaj garanci ID KT 082, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
23.000 leke/muaj

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, TEK BRRYLI, RRUGA STIKI CICO, PERBALLE ME MATERNITETIN E RI.ME SIPERFAQE 60M2. KATI I 2 I NJE PALLATI TE RI.

Jepet me qera apartament 1+1, tek Brryli, rruga Stiki Cico, perballe me maternitetin e ri.Me siperfaqe 60m2. Kati i 2 i nje pallati te ri. | 60 M2 | 25.000 Leke

Organizohet: •Salloni i ndenjes dhe kuzhina jane te organizuara sebashku.• 1 dhome gjumi•1 tualet•1 ballkonOfrohet:• i pa mobiluar • ne gjendje te mire•zone e qete dhe e mire•me pllaka•me ashensorCmimi : 25.000 Leke/Total ne muaj + 1 muaj garanci. ID KT 081, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
25.000 leke/muaj

JEPET 2 AMBJENT NE 1 ME QIRA 25 M2 SHESHI NEN TEREZA RR KULLAT BINJAKEME SIPERFAQE 25M2. KATI 3

Jepet 2 ambjent ne 1 me qira 25 m2 Sheshi Nen Tereza Rr Kullat BinjakeMe siperfaqe 25m2. Kati 3 | 25 M2 | 350 Euro

Jepet 2 ambjent ne 1 me qira 25 m2 Sheshi Nen Tereza Rr Kullat BinjakeMe siperfaqe 25m2. Kati 3Organizohet: •OPEN SPACE • BOSH•1 tualet•Ne gjendje shume te mireOfrohet:•BOSH • ne kushte te mira•zone lehtesisht e aksesueshme •me PllakaCmimi : 350 euro 1muaj + 1 muaj garanci ID KD 050, 25 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
350,00 euro/muaj

JEPET AMBJENT ME QIRA 40M2 STADIUMI DINAMO RR GRIGOR HEBAME SIPERFAQE 40M2. KATI 0

Jepet ambjent me qira 40m2 Stadiumi Dinamo Rr Grigor HebaMe siperfaqe 40m2. Kati 0 | 40 M2 | 30.000 Leke

Jepet ambjent me qira 40m2 Stadiumi Dinamo Rr Grigor HebaMe siperfaqe 40m2. Kati 0Organizohet: •OPEN SPACE • BOSH•1 tualet•Ne gjendje shume te mireOfrohet:•BOSH • ne kushte te mira•zone lehtesisht e aksesueshme •me PllakaCmimi : 30000 leke 1muaj + 1 muaj garanci ID KD 049, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
30.000 leke/muaj

JEPET AMBJENT ME QIRA 35M2 RR DURRSIT AFER QMAL STAFESME SIPERFAQE 35M2. KATI -1

Jepet ambjent me qira 35m2 Rr Durrsit afer Qmal StafesMe siperfaqe 35m2. Kati -1 | 35 M2 | 50.000 Leke

Jepet ambjent me qira 35m2 Rr Durrsit afer Qmal StafesMe siperfaqe 35m2. Kati -1 Organizohet: •OPEN SPACE • BOSH•1 tualet•Ne gjendje shume te mireOfrohet:•BOSH • ne kushte te mira•zone lehtesisht e aksesueshme •me PllakaCmimi : 50000 leke 1muaj + 1 muaj garanci ID KD 048, 35 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
50.000 leke/muaj

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 MYSLYM SHYRI PRANE BIG MARKETITME SIPERFAQE 65M2. KATI 3 PALLAT I RI ASHENSOR

Jepet apartament me qira 1+1 Myslym Shyri prane Big MarketitMe siperfaqe 65m2. Kati 3 Pallat i ri Ashensor | 65 M2 | 400 Euro

Organizohet: •Salloni, guzhina organizuar se bashku• 1 dhom1 gjumi•1 tualet•Ne gjendje shume te mireOfrohet:•E mobiluar me mobilim bashkohor• ne kushte te mira•zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete •me parket Cmimi : 400 euro 1muaj + 1 muaj garanci ID KD 047, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
400,00 euro/muaj

JEPET APARTAMENT ME QIRA PER BIZNES 1+1 TEK RRUGA E DURRESIT SHUM AFER QENDRESME SIPERFAQE 50M2. KATI 2

Jepet apartament me qira per biznes 1+1 tek rruga e Durresit shum afer qendresMe siperfaqe 50m2. Kati 2 | 50 M2 | 40.000 Leke

Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• dhom gjumi•1 tualet me aspirim natyralOfrohet:• I pa mobiluar• ne kushte te mira •zone lehtesisht e aksesueshme dhe e qete•orientim i mire •1 dhome me parket•1 dhome me pllaka•totalisht i rikonstruktuar•i pershtatshem per aktivitete te ndryshmeCmimi : 40.000 ALL + 1 muaj garanci ID MM 104, 50 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
40.000 leke/muaj

SHITET DYQAN TEK BULEVARDI ZOGU I PARE, PRANE FOTO RRELIT.ME SIPERFAQE 41 M2 KATI I PARE.

Shitet dyqan tek bulevardi Zogu i Pare, prane foto Rrelit.Me siperfaqe 41 m2 kati i pare. | 41 M2 | 230.000 Euro

Shitet dyqan tek bulevardi Zogu i Pare, prane foto Rrelit.Me siperfaqe 41 m2 kati i pare.Organizohet: •open space•1 tualet Ofrohet:• bosh/ i pa mobiluar •i shtruar me parket•me punime cilesore•me arredim bashkekohor•zone e populluar•me dokumenta te rregullta hipotekoreI pershtatshem per cdo lloj bisnesi.Cmimi : 230.000 Euro/Total ID KT 080, 41 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
230.000,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, NE VORRI BOM RRUGA XHANFIZE KEKO, PRANE SUPERMAKET CONAD.ME SIPERFAQE 40M2. KATI I 5 I NJE PALLATI EKZISTUES.

Jepet me qera apartament 1+1, ne Vorri Bom rruga Xhanfize Keko, prane supermaket Conad.Me siperfaqe 40m2. Kati i 5 i nje pallati ekzistues. | 40 M2 | 21.000 Leke

Me siperfaqe 40m2. Kati i 5 i nje pallati ekzistues.Organizohet: •Sallon ndenje•Ambjent gatimi• dhome gjumi•1 tualetOfrohet:• i mobiluar • ne gjendje te mire•zone e qete•me pllaka•me pajisjet elektroshtepijake (Lavatrice, frigorifer)Cmimi : 21.000 Leke/Total ne muaj + 1 muaj garanci. ID KT 079, 40 M2, 1 banjo

Botuar më 04/03/2021
21.000 leke/muaj
)