Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Yzberisht | 55 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
36.000,00 euro

RR. SIRI KODRA

kompleksi siri, tek Anna Kontakt | 61 M2 | 48.800 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, 61m², kati 2-te, me hipoteke. 1 tualet, 1 ballkon, sallon. bosh

Botuar më 17/12/2018
48.800,00 euro

RR. 3 DESHMORET

tek pishinat, Kmy, Yzberisht | 55 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 5, me hipoteke me ahsnesor pozicion nga dielli e rikonstruktuar dhe shitet e mobiluar me te gjitha pajisjet e reja 35000euro

Botuar më 17/12/2018
35.000,00 euro

RR. “ALEKSANDER MOISIU”,

perballe me Rajonin e Policise nr.4, | 55 M2 | 4.800.000 Leke

Shitet 1+1, kati 3, 55 M2, e rregulluar bashkohore, uje 24h, me hipoteke.

Botuar më 17/12/2018
4.800.000 leke

LIDHJA PRIZRENIT

mbrapa Calsbergut pallati 2 | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, kati perdhe (0).

Botuar më 17/12/2018
15.000 leke

AFER GJIMNAZIT PARTIZANI, MBI SELVINE

Rruga Thanas Ziko, | 60 M2 | 56.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 5, pallat ekzistues, teresisht e konstruktuar dhe e mobiluar

Botuar më 17/12/2018
56.000,00 euro

PRANE ISH PARKUT TE AUTOBUZAVE,

Rruga kongresi I lushnjes, | 50 M2 | 43.000 Euro

Shitet garsoniere, 50 M2, kati 2, pallat parafabrikat, teresisht e restauruar dhe teresisht e mobiluar me gjithcka te re. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 17/12/2018
43.000,00 euro

RRAPO HEKALI

afer market Aldit | 65 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 16/12/2018
23.000 leke/muaj

DON BOSKO

shitet | 55 M2 | 49.000 Euro

1+1, kati 5, 55 M2, me hipoteke, ashensor.E arreduar ne menyre bashkohore.

Botuar më 16/12/2018
49.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 ME HIPOTEKE. RR. “MUHAMET GJOLLESHA”,

perballe shkolles “Sabaudin Gabrani”, | 56 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1+ambient gatimi e ngrenie me vehte, sallon ndenje, 56 M2, kati 5, totalisht i rikonstruktuar, ballkon, depo. Dokumenta te rregullta hipotekore, çertifikate pronesie.

Botuar më 16/12/2018
60.000,00 euro

RRUGA BUDI / STUDENTI,

100 mbi Q.Studenti, prane BigMarket | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/12/2018
15.000 leke/muaj