Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE PALLATIT TE SPORTIT ASLLAN RUSI,

prane vila Guza | 30 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera per vajza garzoniere, 30 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 21/05/2018
18.000 leke

RR. “DON BOSKO”,

prane Xhamnis, | 56 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1+2ballkone,, 56 M2, kati 3, 1 banjo, kati III, e kompletuar.

Botuar më 21/05/2018
22.000 leke

RRUGA E RE QE LIDH DAJT-ALI DEMI,

buze rruge, Rr. "Ramazan Gaxherri" (ka linje autobuzi) | 43 M2 | 18.000 Euro

Shitet garsoniere, 43 M2, kati 2

Botuar më 21/05/2018
18.000,00 euro

RR. "JORDAN MISJA"

jepet | 50 M2 | 18.000 Leke

Sme qera 1+1, 50 M2, kati I, e kompletuar

Botuar më 21/05/2018
18.000 leke

TEK UNAZA E RE, ALI DEMI, POLIGRAFIKU,

Rr. 5 Maj, pallati me shigjeta, mjetet mesimore dhe Laprake | 70 M2 | 35.000 Euro

Kerkoj te blej apartament 1+1, te jete me hipoteke, 70 M2, pagesa cash

Botuar më 21/05/2018
500,00 euro/m2

RRUGA JORDAN MISJA

fundi i saj | 25 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsionere, 25 M2, i mobiluar

Botuar më 21/05/2018
13.000 leke

TEK VILAT GJERMANE,

pa vajtur tek Hotel Dea, | 30 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, me tre krevate. Uje dhe drita te perfshira ne cmim

Botuar më 21/05/2018
16.000 leke

DURRES,

Plazh, | 35 M2 | 17.000 Euro

Shitet garsoniere, 35 M2, kati 3, totalisht e kompletuar, me hipoteke.

Botuar më 21/05/2018
17.000,00 euro

DURRES, TEK STACIONI TRENIT,

ngjitur me Ujesjellesin, | 75 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 75 M2, + verande 80m², kati 10. Çmimi 55.000 Euro. Dhe ap. 1+1, 83m² me 2 ballkone te medha, kati 11. Me hipoteke. Çmimi

Botuar më 21/05/2018
45.000,00 euro

RR. "DON BOSKO"

Pas Hotel Ferrari | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1 me dokumenta te rregullta, 60 M2, kati 3, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, me hipotek

Botuar më 21/05/2018
60.000,00 euro