Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FILLIMI I RRUGES SE DURRESIT

Ne qender te Tiranes, buze rruge | 60 M2 | 150.000 Euro

Shitet klinike dentare me siperfaqe, 60 M2, Kati 1 banim,buze rruge.Me hipoteke.E kompletuar me cdo gje. Paisje te teknologjise se fundit.E gatshme per te filluar pune direkt.Punime shume cilesore. Pamje nga rruga kryesore.

Botuar më 21/05/2019
150.000,00 euro

KOMUNA E PARISIT

Prane ECO Market, ne rruge kryesore | 80 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambient, 80 M2

Botuar më 21/05/2019
700,00 euro

UNAZA E RE

perballe Hotel Rolandit | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 75 M2

Botuar më 21/05/2019
20.000 leke

PRANE POLIGRAFIKUT

ne zone te mire, | 160 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera magazine, 160 M2, me ruajtgjen e zotit te shpise

Botuar më 21/05/2019
20.000 leke

TIRANE

shitet | 570 M2 | 220.000 Euro

Ambjent, 570 M2, per palester, magazine, repart pune 1.20 mbi toke, me dritare, gjysma eshte bar kafe, bilardo. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 20/05/2019
220.000,00 euro

PLAZH DURRES

Rruga Pavaresia | 222 M2 | 590.000 Euro

Ne rrugen Pavaresia ne Plazhin e Durresit SHITET ndertese 3 kate me sip ndertimi 222 m2 dhe truall 170 m2. Kati 1 funksionon si Bar Restorant dhe ka 96 m2 oborr. Kati 2 dhe i 3 kane 4 dhoma me ballkonet dhe tualetet e tyre qe sherbejne per turistet vendas dhe te huaj per gjithe vitin.Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd 400 m2. Cmimi 590.000 euro.Per info 0684109062, E-mail. onlineprona@gmail.com, 222 M2, 10 ambjente, totali i kateve 3, 5 banjo, salle ngrenie, 4 dhoma gjumi, 8 ballkone, verande, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 20/05/2019
590.000,00 euro

AMBJENT, RRUGA E KOSOVARËVE

Rruga e Kosovarëve | 130 M2 | 1.500 Euro

130 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, •Buzë rruge • Fasadë Xhami •Tualet • I përshtatshëm për zyra, klinikë apo dyqane.

Botuar më 20/05/2019
1.500,00 euro/muaj

AMBJENT, STADIUMI DINAMO, 550 EURO

Stadiumi Dinamo | 30 M2 | 550 Euro

Stadiumi Dinamo, 30 M2, kati 2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, • Buzë Rruge • Kati 2 • Sipërfaqa e ambjenti: 30 m2 • I investuar • Kubaturë e Rregullt • Tualet •Me Kondicioner • I përshtatshëm për Zyra.

Botuar më 20/05/2019
550,00 euro/muaj

UNAZE E RE, NE RRUGE KRYESORE,

ne zone te mire per biznes | 450 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera dyqan 2 katesh, sip, 450 M2, 2 banjo, + parkim 150m², ambient i rregulluar. I pershtatshem per: show room, call center, paisje elektroshtepiake, hidrosanitare, materiale ndertimi, mobileri, etj.

Botuar më 20/05/2019
1.000,00 euro

AMBJENT STADIUMI DINAMO

Stadiumi Dinamo | 150 M2 | 650 Euro

• I ndarë ne 4 ambjente • I investuar • Sistem Komndicionimi • I përshtatshëm për Zyra apo Klinikë Dentare, 150 M2, 4 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/05/2019
650,00 euro/muaj