Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 15/11/2018
52.000,00 euro

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar më 09/11/2018
34.200,00 euro

PRANE FAKULTETIT EKONOMIK,

tek vilat Gjermane, | 30 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Kontaktoni ne numrat e tel. 0682076276 ose 0694076276. Cmimi shtepise

Botuar më 17/11/2018
22.000 leke

UNAZA E RE

dy rotondot | 68.8 M2 | 48.000 Euro

Apartamenti ka organizim shume te mire orjentim nga jugu djell gjith diten ne nje nga pallatet me punimet me te mira te zones dhe ne zonen me te preferuar te unazes se re, 68.8 M2, 5 ambjente, kati 7, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, i pabanuar asnjeher

Botuar më 16/11/2018
48.000,00 euro

ALI DEMI

tek tuneli per tek tregu elektrik | 55.9 M2 | 6.600.000 Leke

Shitet 1+1, 55.9 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 16/11/2018
6.600.000 leke

UNAZA E RE

pran urban kafe | 68.7 M2 | 47.000 Euro

Apartamente me kubature te rregullte lehtesishte i mobilueshem me hipotek pallat me sistem kapo dhe sistem ngrohje ftohje, 68.7 M2, 5 ambjente, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2018
47.000,00 euro

RR. "FERIT XHAJKO"

tek restorant durresi | 57 M2 | 6.700.000 Leke

Shitet 1+1, 57 M2, kati 1, bosh, Me hipoteke

Botuar më 16/11/2018
6.700.000 leke

TEK OXHAKU

ne Porcelain | 55 M2 | 40.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati III, me hipoteke.

Botuar më 16/11/2018
40.000,00 euro

YZBERISHT

prane pallateve Cabej | 66 M2 | 33.000 Euro

Shitet 1+1 ne proces hipotekimi, 66 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, pallati eshte drejt perfundimit, eshte hedhur suvatimi i pare, ne pritje te hipotekes

Botuar më 16/11/2018
33.000,00 euro

RR. "QEMAL STAFA", PRANE SHKOLLES "HASAN PRISHTINA",

buze rruge kryesore, | 53.8 M2 | 45.000 Euro

Ne pallat parafabrikat shitet 1+1, 53.8 M2, kati 2, 1 banjo, hyrje totalisht e rikonstruktuar, mobilim bashkohor.

Botuar më 16/11/2018
45.000,00 euro

UNAZE E RE,

shitet | 80 M2 | 55.000 Euro

1+1, 80 M2, kati 5, i mobiluar, dokumenta te rregullta.

Botuar më 16/11/2018
55.000,00 euro

SHKOLLA E BALETIT

ne rrugen e elbasanit | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri i mobiluar shume mire, 70 M2, 3 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/11/2018
300,00 euro/muaj