Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR."DON BOSKO"

(ESHEREF FRASHRI), | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1 me sip, 55 M2, kati 1, dokumenta te rregullta. Punime teper cilesore.

Botuar më 24/01/2019
45.000,00 euro

RRUGA RRAPO HEKALI

Tek Eleonora | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, shume mire

Botuar më 19/02/2019
25.000 leke/muaj

RRUGA DURRESIT

afer bustit Adem Jashari | 72 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 72 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, kondicioner, tualet, ballkon, orintimi me diell., 72 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/02/2019
300,00 euro

BLLOK

afer sheshit Willson | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 75 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon, orintimi me diell., 75 M2, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/02/2019
350,00 euro

QENNDER

tek Selvia | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 70 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, kondicioner, tualet me dritare, orintimi me diell., 70 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/02/2019
35.000 leke

OKAZION! RRUGA KAVAJES

afer Globe | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 60 m², i mobiluar ne menyre bashkohore, kondicioner, tualet, ballkon., 60 M2, 1 banjo, EVEREST REAL ESTATE

Botuar më 19/02/2019
250,00 euro

SHIKOLLA PARTIZANI

jepet me qera | 100 M2 | 35.000 Leke

1+1, 100 M2, shtepi private, e kompletuar.

Botuar më 19/02/2019
35.000 leke

MINE PEZA

Prane Prokurorise | 51 M2 | 49.900 Euro

Shitet apartament 1+1 plus 2 ballkone prane prokurorise se Rrethit Tirane, 51 m2, e pershtatshme per banim dhe per zyra, 51 m2, kt 5, pallat ekzistues,, 51 M2, 3 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire, me certifikate pronesie

Botuar më 19/02/2019
49.900,00 euro

DURRES, LAGJIA 5, (PRANE PIKES SE LLACIT)

rr. "Tod Trungu" | 58 M2 | 30.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 58 M2, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon, ndertim i ri, ashensor, me certifikate pronesie, kushte bashkohore, shitet i mobiluar.

Botuar më 19/02/2019
30.000,00 euro

RR. ELBASANIT

prane ETC, | 91 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, dhe 64 m² verande e gjelberuar, kati 5 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, orientim me diell,, 91 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 19/02/2019
350,00 euro

PAZARI I RI,

buze rruge | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri,i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkekohore, Kati 7 me ashensor, 2 kondicionere, tualet, ballkon, Ashensor me cip, Parkim kat -1 me cmim 70 euro plus, 65 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 19/02/2019
350,00 euro