Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLLOK ANDON ZAKO CAJUPI

Tek bar Easy Living | 53 M2 | 35.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Bllok Andon Zako Cajupi, Tek bar Easy Living, 53 M2, 35.000 leke
Ngrohje/ftohje, kati 1
Depo, verande
Përshkrim

Apartament i mobiluar luks me termoizolim, 2 tv, 2 kondicionere, sistem audio home theatre, aspirime, ndricin led, verande e vogel, garazh per biciklete, hyrje ne vete pa shpenzime te perbashketa pallati, uje drita 24 ore, ne zone fantastike dhe lagje sh e qete, 53 M2, kati 1, ngrohje/ftohje, verande, depo

35.000 leke/muaj

Botuar më 14/08/2019

Telefon
Email