Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1+BLLK ME CMIM OKAZION - FRESK

Kompleksi Rafaelo , Furre Buke Europa | 69 M2 | 48.300 Euro

Shitet Super Apartament 1+1+Bllk ne Fresk ., 69 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambje...

Botuar më 25/11/2021
48.300,00 euro

SHTEPI ME QERA TIRANE - INSITUT

Shitet apartament 1+1 ne insitut pallat i ri | 55 M2 | 40.000.000 Leke

Me siperfaqe 55m2Kati i 6 pallat i riOrganizohet:•Salloni dhe guzhina jane organizu...

Botuar më 22/11/2021
40.000.000 leke

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT

RRUGA KONGRESI I MANASTIRIT | 45 M2 | 47.000 Euro

Shitet 1+1 Apartament ne gjendje shume te mire, e mobiluar, ne pallat ekzistues me orientim jug-lindje., 45 M2, 1 ambjent, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 29/11/2021
47.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE NE QESARAKE - FRESK

100 M MBI ANNA MARKET | 69 M2 | 57.000 Euro

Shitet 1+1 Apartament ne gjendje te mire, i mobiluar, me ashensor dhe hipoteke., 69 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
57.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA BARDHYL

30 M NGA BAR OSLO | 52.3 M2 | 56.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, e mobiluar, ne pallat ekzistues me orientim jug-lindje., 52.3 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
56.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - KOPSHTI BOTANIK

PRANE XHAMISE | 70 M2 | 350 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, ne nje zone mjaft te qete, 70 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 29/11/2021
350,00 euro/muaj

SHTEPI NE SHITJE - LAPRAKE

prane INTESA SAN PAOLO BANK | 77 M2 | 65.000 Euro

SHITET APARTAMENT LAPRAKE AFER INTESA SAN PAOLO BANK, 1+1,kati , 6 ne gjendje shume te mire, i mobiluar dhe e pajisur me hipoteke. Cmimi me mobilim te perfshire 65000 euro ,telefono tani ne numrin e telefonit 068 239 2142 ose ne numrin 069 204 0124., 77 M2, 2 ambjente, kati 6, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
65.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ZONEN E XHAMLLIKUT PRANE KASTRATIT NE TIRANE (ID 4111272)

Ne zonen e Xhamllikut prane Kastratit, | 59 M2 | 64.000 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke, Siperfaqe totale 59 m², kati 5 ne nje pallat te ri me ashensor, i mobiluar, verande e mbyllur, tualet, fushepamje fantastike, orientim me diell.Cmimi 64000 Euro, 59 M2, Property ID : 4111272 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
64.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA PRANE REZIDENCES KODRA E DIELLIT(ID 4211691)

Prane Rezidences Kodra e Diellit | 75 M2 | 400 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera, siperfaqe 75 m², ndodhet ne katin e 3, pallat i ri, jepet i mobiluar. Organizohet ne ambient ndenje dhe gatimi, dhome gjumi, tualet(me dritare), ballkon i bollshem.Ne cmim perfshihet dhe post parkimi.Cmimi 400 euro, 75 M2, Property ID : 4211691 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
400,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - RRUGA QESARAKE

100 M SIPER MARKET ANA | 69 M2 | 54.000 Euro

Apartament ne gjendje shume te mire, totalisht e mobiluar dhe e rregulluar ne menyre bashkekohore, ndodhet ne katin e 6 por jo te fundit, me ashensor, me punime gipsi, me hipoteke., 69 M2, 2 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 29/11/2021
54.000,00 euro

JEPET KAT VILE ME QERA PRANE SHKOLLES BASHKUAR SAPO KALON PEDIATRINE NE TIRANE (ID 4211690)

Afer me Shkollen e Bashkuar | 150 M2 | 300 Euro

Jepet me qera kat vile, siperfaqe 80 m²+70 m² verand, kati 4, jepet e mobiluar ne menyre moderne, Organizohet ne: dhome gjumi, dhome ndenje, tualet me dritare, verande. Jepet me qera 300 euro ne muaj. Preferohen 2 muaj paradhenie dhe 1 muaj garanci.Cmimi 300 euro, 150 M2, Property ID : 4211690 www.dreamalbania.al

Botuar më 29/11/2021
300,00 euro

SHTEPI NE SHITJE NE QESARAKE - FRESK

100 M MBI ANNA MARKET | 69 M2 | 54.000 Euro

Shitet 1+1 Apartament ne gjendje te mire, i mobiluar, me ashensor dhe hipoteke., 69 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 29/11/2021
54.000,00 euro
)