Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

BLLOK

ne fund te Rruges Vaso Pasha | 55 M2 | 330 Euro
Përshkrim

Jepet me qera Ap. 1+1, i mobiluar ne menyre moderne dhe mobilim i ri, kati i dyte, ballkon, tualet, kondicioner, cdo gje qe mungon nga mobilimi do vendoset e re sipas deshires se klientit, 55 M2, Dream Albania Real Estate

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Bllok, ne fund te Rruges Vaso Pasha, 55 M2, 330 euro
330,00 euro

Botuar më 15/05/2018

Telefon
Email