Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR."DON BOSKO"

(ESHEREF FRASHRI), | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1 me sip, 55 M2, kati 1, dokumenta te rregullta. Punime teper cilesore.

Botuar më 24/01/2019
45.000,00 euro

TEK PAZARI I RI

rr. "Qemal Stafa" 123/A | 55 M2 | 280 Euro

Jepet me qera garsoniere ne shtepi private, 55 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 20/02/2019
280,00 euro

RR. "BARRIKADAVE",

perballe shkolles Sami Frasheri, | 64 M2 | 300 Euro

Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 64 M2, kati 2, totalisht e mobiluar, arredim bashkor, ashensor.

Botuar më 20/02/2019
300,00 euro

TEK LIQENI THATE

shitet | 71 M2 | 64.000 Euro

1+1, me sip bruto, 71 M2, kati 3, ashensor, pjeserisht i mobiluar, pallat i 2014, me termoizolim. I veshur me pllaka. Orientim jug-lindje. Me hipoteke. Vetem Cash

Botuar më 20/02/2019
64.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU",

perballe shkolles 7 Marsi, | 61 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 1, me hipoteke. E pershtatshme per banim ose biznes privat. (0699426528 i disponueshem vetem te Shtune dhe te Diele)

Botuar më 20/02/2019
55.000,00 euro

MBRAPA KISHES KATOLIKE

kerkohet | 56 M2 | 6.500 Leke

Nje vajze per ndarje qeraje, ap., 56 M2, shtepi private. Cmimi per secilen

Botuar më 20/02/2019
6.500 leke

DURRES

prane kompleksit turistik “Florida” | 32 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 32 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 20/02/2019
10.000 leke

RR. "5 MAJI",

100m mbrapa qendres Concord, | 67 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 67 M2, kati 2, i mobiluar, e kompletuar me elektroshtepiake, uje dhe drita 24h.

Botuar më 20/02/2019
25.000 leke

RR. PETRO KORCARI

mbrapa shkolles Besnik Sykja | 54 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 54 M2, i mobiluar

Botuar më 20/02/2019
30.000 leke

MBRAPA GLOBE

RRUGA STAVRI THEMELI | 64 M2 | 55.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te ndertuar me cilesi.Eshte i shtruar me parket dhe me dyer te reja te bardha. ME HIPOTEKE, 64 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/02/2019
55.000,00 euro

RR. "URA",

ne pallat me tulla, | 45 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet 1+1, 45 M2, kati 2, e rregulluar.

Botuar më 20/02/2019
3.500.000 leke