Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 21/01/2020
20.000 leke

TE KOMUNA PARISIT

te kikat e Vjetra | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar shume mire, 70 M2, kati 9, 1 banjo, a...

Botuar më 20/01/2020
320,00 euro/muaj

LIQENI

prane tij | 69 M2 | 260 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne nje zon...

Botuar më 15/01/2020
260,00 euro

RR. "5 MAJI",

prane Concord Center | 50 M2 | 220 Euro

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/01/2020
220,00 euro

DURRES

Lagjia 13, tek Hekurudha, tek ish Pallat Xixa, afer Rrotes se Kuqe | 65 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 24/01/2020
15.000 leke

RR. HAXHI HYSEN DALLIU

perballe prokurorise se Tiranes | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/01/2020
30.000 leke

RR.SADIK PETRELA

prane kodres se priftit | 20 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 20 M2, kati 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 24/01/2020
10.000 leke

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

perballe Universitetit Europian | 60 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qere 1+1, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 24/01/2020
27.000 leke

RR. JORDAN MISJA

Uzina Dinamo, fundi rruges te shinat | 90 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 90 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, cdo 3 muaj paradhenie per tre muaj, vetem per familjare

Botuar më 24/01/2020
18.000 leke/muaj

PRANE DREJTORISE SE PATENTAVE

NISHRAK | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 5, i mobiluar

Botuar më 24/01/2020
350,00 euro/muaj

LIQENI THATE

Perball rruges Hamdi Sina | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet apartament 1+1 me kondrabufe kati 3 sip.70m2, 75 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2020
25.000 leke/muaj

RRUGA DON BOSKO

Hotel Ferrari | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera apartamenti i mobiluar, 70 M2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 24/01/2020
35.000 leke/muaj

RR. EBASANIT

100m larg 7 xhuxhave | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, ambjent gatimi, i mobiluar

Botuar më 24/01/2020
30.000 leke/muaj
)