Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALL ISH UZINES ENVER

RRUGA YLBER BYLYKBASHI | 35 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 35 M2, i mobiluar, drita uje te perfshira

Botuar më 29/05/2020
18.000 leke

RR. "SIRI KODRA"

Lagjia Besa | 80 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1 kati 3 me sip., 80 M2, cmimi 17.000 leke si dhe jepet me qera 1 dhome, 40 M², kati 1, e mobiluar.

Botuar më 29/05/2020
15.000 leke

RR. "MIC SOKOLI", MBRAPA GODINAVE TE FAKULTETIT NDERTIMIT

dhe pallatit te sportit "Asllan Rusi", | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
20.000 leke

TEK BRRYLI,

ne nje zone shume te mire | 85 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1+garderobe (i organizuar ne: dhome gumi, ambient ndenje, ambient gatimit, garderobe), 85 M2, kati 7, 1 banjo, 2 ballkone te medha, totalisht i arreduar dhe investuar ne te gjitha detajet. Vendodhja ofron te gjitha facilitetet per jetese komode.

Botuar më 29/05/2020
350,00 euro

RR. PJETER BUDI

prane Qyteti Studenti | 40 M2 | 1.500 Leke

40 M2, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, lavatriqe, frigorifer, 2 krevat, dollap, tavoline ngrenie, kolltuk, televizor, kondrabufe, sob gatimi, kondicioner, panele diellore, internet uje drita 24 ore

Botuar më 29/05/2020
1.500 leke/muaj

RR. GRAMOZ PASHKO

ne fund te rruges | 40 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
13.000 leke/muaj

RR. "RESHIT COLLAKU"

tek Shallvaret, p.158, | 51 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 51 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
30.000 leke

RR. HOXHA TASIM

tek Xhamlliku | 50 M2 | 5.500.000 Leke

Shitet 1+1, 50 M2, kati 2, 1 banjo, bosh, pallat i ri , me dokumenta te rregullta. jo agjensi

Botuar më 29/05/2020
5.500.000 leke

TREGU ELEKTRIK

minibashkia 1 dhe 2 | 30 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, oborr, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
18.000 leke

YZBERISHT

tek kmy-ja | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 29/05/2020
20.000 leke
)