Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

APARTAMENTE NE SHITJE - TIRANE

Selite | 51 M2 | 43350 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Apartamente 1+1 & garsoniere
APARTAMENTE NE SHITJE - TIRANE, Selite, 51 M2, 43.350 euro
Përshkrim

Ofrojmë për shitje apartament tek blloku i vilave në Selitë. Me një sipërfaqe 51m2, apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe ka orientim Jug-Perëndim. Zona në të cilën ndodhet i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode., 51 M2

850,00 euro/m²

Botuar më 23/06/2022

Telefon
Email
)