Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ZONA E ALI DEMIT - KOMPLEKSI I RI KONTAKT MANGALEM

OKAZION. Apartament 1+1 ne shitje, pallati I ri - TIRANE | 69 M2 | 56.000 Euro

PRANE RRUGES ALI DEMI, 69 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 26/09/2021
56.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Apartament 1+1 me qera - TIRANE | 67 M2 | 350 Euro

PRANE ME 7 XHUXHAT DHE DEGEN E THESARIT, 67 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, a...

Botuar më 26/09/2021
350,00 euro/muaj

APARTAMENTE NE SHITJE - OKAZION!!! TEK KODRA E DIELLIT 2.

Projekti i ri | 75.8 M2 | 80.048 Euro

Shitet apartament 1+1+ verande. Sip, 75.8 M2, + 15.32 m2 veranda.Pallat ne ndertim. P...

Botuar më 14/09/2021
80.048,00 euro

APARTAMENTE NE TIRANE - RRUGA ALI DEMI

tek Kompleksi Grand | 35 M2 | 150 Leke

Shtepi Me Qera 1+1, 35 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2021
150 leke/muaj

APARTAMENTE NE TIRANE - RR. VLLAZEN HUTA

Mbrapa Zyrave te Punes | 58 M2 | 15.000 Leke

Jepet shtepi me qera 1+1, 58 M2, 5 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2021
15.000 leke/muaj

BRRYLI

prane Qsut | 1 M2 | 10.000 Leke

Interesohem per cuna qe e kane gjetur shtepine dhe dua nje tjeter per ndarje qeraje.Nuk ka rendesi ku ndodhet por e preferueshme eshte prane QSUT, 1 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
10.000 leke/person

RRUGA E ELBASANIT

Apartament 1+1 me qera - TIRANE. | 67 M2 | 350 Euro

PRANE ME 7 XHUXHAT & DEGEN E THESARIT, 67 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, BANESA ESHTE E PERSHTATSHME NE HAPESIRE + ARREDIM VETEM PER 1 CIFT OSE NJE PERSON*

Botuar më 28/09/2021
350,00 euro/muaj

MBAS 15 KATESHIT - ALEANCA FRANCEZE + GARAZHD

Apartament 1+1 me qera ne pallat te ri - TIRANE. | 72 M2 | 450 Euro

RRUGA E BARRIKADAVE, 72 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Shtruar ne Parket. CMIMI DISKUTOHET DERI NE 420€/MUAJ.

Botuar më 28/09/2021
0,37 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Prane bar sanremos | 60 M2 | 300 Euro

Apartamenti eshte i mobiluar me kushte bashkohore., 60 M2, 4 ambjente, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
300,00 euro/muaj

APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK ZOGU ZI NE TIRANE (ID 4211668)

Tek kryqezimi i zogut te zi | 78.8 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 78.8 m², kati 4 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me te gjitha, kondicioner ne cdo dhome, tualet, ballkon, orientim me diell. Ndodhen ne nje nder zonat me te preferuara nga studentet Italiane.Cmimi 350 Euro., 78.8 M2, Property ID : 4211668 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
350,00 euro

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA MINE PEZA (ID 4211600)

Tek rruga Mine Peza prane rajonit nr.3 | 84 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 84 m², ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri, organisohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, jepet i mobiluar, ka kondicioner. Cmimi 330 euro., 84 M2, Property ID : 4211600 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
330,00 euro

RRUGA MINE PEZA

AMBASADA POLAKE | 70 M2 | 300 Euro

JEPET ME QIRA 1+1 KAT 2 PALLAT I RI, 70 M2, kati 2, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, AGJENSI IMOBILIARE

Botuar më 28/09/2021
300,00 euro/muaj

LIQENI I THATE

kompleksi Colombo | 70 M2 | 420 Euro

Jepet me qira super apartamenti 1+1 tek Liqeni i Thate, siper kompleksit Colombo.Apartamenti ka siperfaqe 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 3. Eshte i organizuar ne ambient gatimi, ambient ndjenje, dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Eshte totalisht i mobiluar dhe i rikonstruktuar ne menyre bashkekohore. Per me shume ju ftome te na kontaktoni., 70 M2, 1 banjo, 1 ballkon

Botuar më 28/09/2021
420,00 euro
)