Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

Karburant Kastrati | 70 M2 | 35.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet +Garazh Unaza e Re. Pranë Karburant Kastrat...

Botuar më 08/07/2020
35.000 leke/muaj

OKAZION!!! RRUGA E DIBRES

tek shkolla e bashkuar, prane shkolles Ramazan Jarani | 70 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, pallat ekzistues, e restauruar ne gjendje perf...

Botuar më 06/07/2020
45.000,00 euro

TEK ALI DEMI

Rr. Selman Riza, ngjitur me Restorant Qordja ( PERBALLE ME SPITALIN CONTINENTAL) | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, shtepi private, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 02/07/2020
18.000 leke

LAPRAKE

Laprake | 71 M2 | 250 Euro

Laprake, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistu...

Botuar më 29/06/2020
250,00 euro/muaj

KONGRESI MANASTIRIT

perball pediatris | 60 M2 | 8.350 Leke

Kerkoj te ndaj qeran e nje shtepie 1+1, 60 M2

Botuar më 08/07/2020
8.350 leke

RRUGA 28 NENTORI

Te Plaza, ne Qender | 40 M2 | 20.000 Leke

Garsionere e kompletuar, me te gjitha, perfshire kondicioner, sobe gatimi, bufe, frigorifer etj, 40 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 08/07/2020
20.000 leke/muaj

RR. "HAXHI DALLIU",

200m poshte fakultetit te Shkencave | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, me 2 vende parkimi. Nuk bashkepunoj me agjensi

Botuar më 08/07/2020
30.000 leke

QYTETI STUDENTI, RRUGA "KADRI KËRCIKU", NR.37, TIRANË

Prapa poligonit të qitjes "Rexhep Rama", tek pallati 8-katësh me ngjyrë të verdhë | 20 M2 | 15.000 Leke

Jap me qira dhomë të mobiluar për studentë, në gjendje shumë të mirë, 20 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 08/07/2020
15.000 leke/muaj

RR. GRAMOZ PASHKO

perballe Fakultetit Ekonomik | 16 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 16 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per 2-3 veta

Botuar më 08/07/2020
12.000 leke

PRANE DELIJORGJIT

Rruga Kavajes | 70 M2 | 260 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar totalisht, ne menyre bashkohore dhe komode, ne pallat cilesore, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 08/07/2020
260,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

Rruga Islam Alla | 70 M2 | 400 Euro

Myslym Shyri, Rruga Islam Alla, jepet me qira Apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati i 3 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner dhe ngrohje qendrore me kaldaje ne cdo ambient. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon. Orientimi: Jug-Lindje, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 08/07/2020
400,00 euro

BRRYLI

afer pasticeri Tito | 45 M2 | 25.000 Leke

Brryli, prane Pasticeri Tito, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 45 m2, kati i 1. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, kondicioner, e mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim me Diell, 45 M2, 1 banjo

Botuar më 08/07/2020
25.000 leke

RR."MUHAMET GJOLLESHA"

tek shkolla Vasil Shanto` | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati 1, i mobiluar, e pershtatshme per 2 persona. Garanci 20.000Leke

Botuar më 08/07/2020
20.000 leke/muaj

DON BOSKO

Kullat Hawai, perball kishes. | 60 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 1+1, me 2 ballkone 1 i adaptuar ne dhome femijesh., 60 M2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, Nuk bashkpunojme me agjensi,

Botuar më 08/07/2020
32.000 leke/muaj
)