Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TREGU ELEKTRIK

te rruga "Ali Visha" | 94 M2 | 76000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, 2+1
Tregu Elektrik, te rruga "Ali Visha", 94 M2, 76.000 euro
1 banjo, gjendja: shume e mire, kati 2, ashensor
2 ballkone
Përshkrim

Prane Kompleksit Grand, me hipoteke, 94 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, gjendja: shume e mire, dopio xham, punime cilësore, termoizolim, ngrohje qendrore dhe parket.

76.000,00 euro

Botuar më 15/04/2019

Telefon