Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA BUDI DHE HAKI GJICI

Tek Qyteti i Studentit afer shkolles Flabina | 55 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, tarrace, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/07/2018
16.000 leke/muaj

RR."VELLEZERIT MANASTIRLI"

mbrapa ambasades kineze | 30 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, i mobiluar, kati I i nje vile.

Botuar më 20/07/2018
20.000 leke

RR. "JORDAN MISJA",

ne fund te rruges se burgut | 50 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 2, bosh, me K/bufe dhe bolier. Jepet per familjare

Botuar më 20/07/2018
13.000 leke

RR."DRITAN HOXHA", PERBALLE LAPRAKES,

Pallati Hawai | 51 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet garsoniere, sip. banimi 42m², 51 M2, kati II mbi dyqanet, me pamje nga rruga kryesore, me hipoteke, e perbere nga ambient ngrenie, ambient ndenje, ballkon, banjo

Botuar më 20/07/2018
4.500.000 leke

PRANE SHKOLLES PETRO NINI LUARASI

Rr.Dora Distria | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere e madhe, 60 M2, kati 1, 1 banjo, e kompletuar,e pershtatshme vetem per djem

Botuar më 20/07/2018
15.000 leke

RR. "ARTAN LENJA"

TEK NYJA BETONI | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1+banjo dhe koridore, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 20/07/2018
25.000 leke

LAPRAKE

Fusha e Sportit | 66 M2 | 46.000 Euro

Zona ku ndodhet apartamenti është në një zonë shumë të mirë dhe të zhvilluar në Tiranë, në Laprakë. Në përbërje të tij disponon sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.Pallati I sapoperfunduar me punime teper cilesore,ashensor modern,roje 24 h., 66 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 20/07/2018
46.000,00 euro

RR. BERIT BEJKER

afer doganes | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome, 20 M2, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re, 1 muaj paradhenie

Botuar më 20/07/2018
12.000 leke

DURRES

GOLEM, TE MALI I ROBIT, KOMPLEKSI "PALUSHI" | 70 M2 | 25.000 Euro

Shitet ap.1+1, 70 M2, me ballkon, kati IV, me hipoteke

Botuar më 20/07/2018
25.000,00 euro

PORCELAN,

mbrapa ish Artistike Migjeni | 54 M2 | 4.800.000 Leke

Shitet 1+1, me sip. te brendshme, 54 M2, kati 4, 1 banjo, 1 ballkon, ne pallat parafabrikat, aneks, koridor, me hipoteke. (e parregulluar)

Botuar më 20/07/2018
4.800.000 leke