Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNAZA E RE

Astiri, pas bar Artistit | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepen me qera 2 ambjente, 60 M2, 2 ambjente, kati -1

Botuar më 20/02/2019
30.000 leke/muaj

RR. DON BOSKO

TV Vizion Plus | 33 M2 | 9.900 Euro

Shitet garazh, 33 M2

Botuar më 19/02/2019
9.900,00 euro

RR. “RIZA CEROVA”,

afer shkolles se Kuqe, | 22 M2 | 11.000 Euro

Shiteten garazhe, 22 M2, - 37m². Me hipoteke. Çmimi 300Euro/m² deri ne

Botuar më 18/02/2019
11.000,00 euro

RR. DON BOSKOS OSE TV VIZION PLUS

Prane Market VIVA ne pallatin ngjitur me Bar-Kafe BELLA VITA | 33 M2 | 9.900 Euro

Shitet garazh, 33 M2

Botuar më 15/02/2019
9.900,00 euro

UNAZA E RE

tek Astiri, pallati Rafaelo | 24 M2 | 10.000 Euro

Shitet garazh, 24 M2, me 2 poste

Botuar më 15/02/2019
10.000,00 euro

RR. BABE REXHA

pallati Orion | 20 M2 | 3.500 Leke

Jepet me qera garazh, 20 M2, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 15/02/2019
3.500 leke

21 DHJETORI

tek fusha e zeze, kompleksi Gora | 30 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera garazh, 30 M2

Botuar më 14/02/2019
50.000 leke/muaj

RRUGA E DIBRES, KOMPLEKSI HALILI

Prane Selvise | 18 M2 | 18.000 Euro

Shitet garazh, 18 M2, kati i dyte nentoke, seksioni C.I pajisur me certifikate pronesie

Botuar më 14/02/2019
18.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO, ISH PALLATI SHEKULLI

shitet garazh, i mbyllur me rafte, me hipotek | 26.5 M2 | 20.000 Euro

Siperfaqja, 26.5 M2, Cmimi

Botuar më 12/02/2019
20.000,00 euro

RRUGA PERLAT REXHEPI, TIRANE.

Rezidencen Ivanaj | 8 M2 | 25.000 Euro

Shiten spote parkimi ne Rezidencen Ivanaj, Rruga Perlat Rexhepi, Tirane. Kati -3Numrat: 110, 111, 112, 113, 114, 128, 129, 130,131,132 dhe 133 kushtojne respektivisht nga 25000 euro. Spoti nr. 115 shitet se bashku me depon ne krahe kundrejt nje cmimi tjeter. Kati -2 Numrat 56 dhe 57 kushtojne 30.000 euro secili., 8 M2, Shenime: Parkimet mund te jepen dhe me qera, ku tarifa eshte 100-euro/muaj. Te gjitha spotet jane me certificate pronesie.

Botuar më 12/02/2019
25.000,00 euro