Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. DON BOSKO, AFER VIZION PLUS

Rr. Don Bosko, afer Vizion Plus | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet garazh ne pallat te Ri, siperfaqe 40 m² (40 m2) me Hipoteke, kati -2 me,me qepen, ndricim me drita LED, mundesi konvertimi ne magazine., 40 M2, Property ID : 4181009 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/08/2021
40.000,00 euro

GARAZHE (AMBJENT SHERBIMI) NE SHITJE PRANE UNIVERSITETIT EUROPIAN TE TIRANES (ID 4181019)

Prane Universitetit Europian te Tiranes | 42 M2 | 35.000 Euro

Shitet Garazhe (Ambjent Sherbimi)Me Siperfaqe 42 m² me HipotekeHyrja eshte seksion me Permasa (4m x 4m), dhe gjatesi 10 mAmbjenti eshte i pershtatshem per Garazh per Makina, Magazinim, Depo, vsherbime te Ndryshme, njesi Mobilerie etj.Ka akses te Lehte ne rruget Kryesore sepse ka Vendodhje te PershtatshmeCmimi 35000 Euro i Diskutueshem, 42 M2, Property ID : 4181019 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
35.000,00 euro

GARAZHE NE SHITJE NE KOMUNEN E PARISIT PRANE RRUGES MEDAR SHTYLLA (ID 4181020)

Ne Komunen e Parisit prane rruges Medar Shtylla | 22 M2 | 15.000 Euro

Shiten 4 Garazhe me HipotekeKati -2 ne Pallat te RI, Siperfaqe Garazhi 1 : 21.6 m², Siperfaqe Garazhi 2 : 22.3 m², Siperfaqe Garazhi 3 : 22.3 m², Siperfaqe Garazhi 4 : 12. 6 m². Garazhet kane Korridor te Gjere dhe Makinat mund te levizin Lirisht. Hyrja qendrore e Mbyllur. Shiten se bashku ose Vecmas. Cmimi okazion 15000 Euro secili, 22 M2, Property ID : 4181020 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
15.000,00 euro

OXHAKU

Oxhaku | 42 M2 | 18.000 Euro

Shiten tre poste parkimi te kryqëzimi i Oxhakut në Tiranë me sipërfaqe totale 42 m2 ku secili post ka 14 m2. Postet e parkimit mund të mund të mbyllen ose të ndahen. Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shiten bashkë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!, 42 M2

Botuar më 04/08/2021
18.000,00 euro

LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 900 M2 | 1.500 Euro

Jepen garazhde me qira tek Liqeni i Thate.Ambienti ka siperfaqe 900 m2.Mund te perdoret edhe si lavazh pasi eshte e pershtatshme per nje vepirimtari te tille.Ambienti ndodhet ne rruge kryesore., 900 M2

Botuar më 04/08/2021
1.500,00 euro

GARAZH NE SHITJE NE ZONEN E ASTIRIT PRANE BOHEM LOUNGE (ID 4181022)

Ne zonen e Astirit prane Bohem Lounge, | 16 M2 | 12.000 Euro

Shitet Garazh, Me Siperfaqe 16.5 m² me Hipoteke, Kati -1 ne Pallat te Ri i Mireadministruar, I mbyllur dhe me Lartesi mbi 4 m, Shitet vec ose bashke me Garazh tjeter ngjitur , me te njejten Siperfaqe. Cmimi 12 000 Euro., 16 M2, Property ID : 4181022 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
12.000,00 euro

GARAZH ME QEPEN NE SHITJE NE ZONEN E STACIONIT TE TRENIT PRANE ZYRES SE POSTES NE TIRANE (ID 4181021)

Ne zonen e stacionit te trenit prane zyres se postes, | 35 M2 | 14.000 Euro

Shitet garazh me qepen, me hipoteke, siperfaqa 35.47 m², kati -1 ne nje pallat te ri.Cmimi 14000 Euro, 35 M2, Property ID : 4181021 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
14.000,00 euro

POSTE PARKIMI NE SHITJE TEK KOMPLEKSI FIORI DI BOSCO NE TIRANE (ID 4181017)

Tek kompleksi Fiori di Bosco | 15 M2 | 15.000 Euro

Shiten 3 poste parkimi, siperfaqa 15 m², me hipoteke., 15 M2, Property ID4181017 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
15.000,00 euro

NE RRUGEN E DURRESIT PRANE KAFE FLORA

Ne rrugen e Durresit prane kafe Flora | 40 M2 | 25.000 Euro

Shitet garazh me qepen, siperfaqa 40 m², me letra te rregullta nga firma e ndertimit, kati -1., 40 M2, Property ID : 4171190 www.dreamalbania.al

Botuar më 04/08/2021
25.000,00 euro

POSTE PARKIMI NE SHITJE TEK KOMPLEKSI FIORI DI BOSCO NE TIRANE (ID 4181017)

Tek kompleksi Fiori di Bosco | 15 M2 | 15.000 Euro

Shiten 3 poste parkimi, siperfaqa 15 m², me hipoteke., 15 M2, Property ID4181017 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/08/2021
15.000,00 euro
)