Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GARAZH NE SHITJE NE RRUGEN HAXHI HYSEN DALLIU PRANE PROKURORISE SE RRETHIT NE TIRANE (ID 4181015)

Ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu prane Prokurorise se rrethit | 25.1 M2 | 20.000 Euro

Shitet garazh me qepen, me hipoteke, siperfaqa 25.1 m², kati -1 ne nje pallat te ri., 25.1 M2, Property ID : 4181015 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
20.000,00 euro

SHITJE GARAZHI RR. :FERIT XHAJKO:,

mbrapa Restorant Durresit | 69 M2 | 110.000 Euro

Shitet dyqan + 2 garazhde, sip. dyqani, 69 M2, dhe sip. garazhdit 30m secili. Me hipoteke. Shiten te treja

Botuar më 27/09/2021
110.000,00 euro

GARAZH ME QEPEN NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT PRANE SHKOLLES PETRO NINI NE TIRANE (ID 4181028)

Ne zonen e Bllokut prane shkolles Petro Nini | 29.60 M2 | 25.000 Euro

Shitet garazh, siperfaqa 29.60 m², kati -1 ne nje pallat te ri. Garazhi eshte i paisur me qepen dhe ndodhet ne nje zone ku per parkim po behet gjithnje e me e veshtire.Cmimi 25000 euro., 29.60 M2, Property ID : 4181028 www.dreamalbaia.al

Botuar më 27/09/2021
25.000,00 euro

NISHARAK

prane UET-se | 42 M2 | 35.000 Euro

Nisharak, prane UET-se, Shitet Garazh, siperfaqe 42 m² me Hipoteke, dhe i pajisur me qepen. Garazhi mund te sherbej edhe si marangoz, pike grumbullimi.Çmimi i shitjes 35000 Euro., 42 M2

Botuar më 27/09/2021
35.000,00 euro

GARAZH ME QEPEN NE SHITJE NE ZONEN E BLLOKUT PRANE SHKOLLES PETRO NINI NE TIRANE (ID 4181028)

Ne zonen e Bllokut prane shkolles Petro Nini | 29.6 M2 | 25.000 Euro

Shitet garazh, siperfaqa 29.60 m², kati -1 ne nje pallat te ri. Garazhi eshte i paisur me qepen dhe ndodhet ne nje zone ku per parkim po behet gjithnje e me e veshtire.Cmimi 25000 euro., 29.6 M2, Property ID : 4181028 www.dreamalbaia.al

Botuar më 27/09/2021
25.000,00 euro

RRUGA E BOGDANEVE

prane Shkolles Avni Rustemi | 30 M2 | 25.000 Euro

Rruga Bogdaneve, prane shkolles Avni Rustemi, Shitet Garazh, bosh, siperfaqe 30 m² me Hipoteke, kati -1, i mbyllur me qepen. Garazhi ndodhet ne nje zone ku mundesia per vende parkimi eshte shume i ulet.Çmimi i shitjes 25000 Euro., 30 M2

Botuar më 27/09/2021
25.000,00 euro

GARAZHE (AMBJENT SHERBIMI) NE SHITJE PRANE UNIVERSITETIT EUROPIAN TE TIRANES (ID 4181019)

Prane Universitetit Europian te Tiranes | 42 M2 | 35.000 Euro

Shitet Garazhe (Ambjent Sherbimi)Me Siperfaqe 42 m² me HipotekeHyrja eshte seksion me Permasa (4m x 4m), dhe gjatesi 10 mAmbjenti eshte i pershtatshem per Garazh per Makina, Magazinim, Depo, vsherbime te Ndryshme, njesi Mobilerie etj.Ka akses te Lehte ne rruget Kryesore sepse ka Vendodhje te PershtatshmeCmimi 35000 Euro i Diskutueshem, 42 M2, Property ID : 4181019 www.dreamalbania.al

Botuar më 26/09/2021
35.000,00 euro

RRUGA E DIBRËS PRANË SHKOLLËS SË BASHKUAR / AP5021553

Shitet Duplex 2+1 | 127 M2 | 78.800 Euro

Shitet Duplex 2+1, 127 M2, kati 5, totali i kateve 6, 2 banjo, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, pallat ekzistues

Botuar më 25/09/2021
78.800,00 euro

21 DHJETORI, RRUGA ”FROSINA PLAKU” / GR509031

Shiten Ambiente Komerciale 2 Garazhde | 40 M2 | 30.000 Euro

Shiten Ambiente Komerciale 2 Garazhde, 40 M2, me Hipotekë, kati -1, pallat i ri, bosh, me qepena të jashtëm, pallat i mirë administruar.

Botuar më 25/09/2021
30.000,00 euro

KODRA DIELLIT

Kodra e diellit pran big market | 40 M2 | 40.000 Euro

Shitet garazh 40m2 per 2 makina ne katin 0 te kodra e diellit pran big market, 40 M2

Botuar më 25/09/2021
40.000,00 euro
)