Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. DON BOSKO

500 nga porta e shkolles "Don Bosko" | 20.5 M2 | 8.000 Euro

Shitet garazh, 20.5 M2, per makine, ne nje pallat te RI, kati 0 dhe del 1 m mbi sip e tokes, me qepen, me hipoteke

Botuar më 28/02/2020
8.000,00 euro

RR. DON BOSKO

prane supermarket VIVITA | 20.6 M2 | 8.000 Euro

Shitet garazh, 20.6 M2

Botuar më 21/02/2020
8.000,00 euro

TIRANE, ZONA TRESHIT

Prane shkolles Sarina | 67 M2 | 17.500 Euro

Shitet garazhd, me dokumentacion te rregullt, garazhdi eshte i pajisur me qepen elektrik i komanduar me pult, 67 M2, kati -1, bosh

Botuar më 19/02/2020
17.500,00 euro
)