Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. DON BOSKO

prane supermarket VIVITA | 20.6 M2 | 8.000 Euro

Shitet garazh, 20.6 M2

Botuar më 21/02/2020
8.000,00 euro

TIRANE, ZONA TRESHIT

Prane shkolles Sarina | 67 M2 | 17.500 Euro

Shitet garazhd, me dokumentacion te rregullt, garazhdi eshte i pajisur me qepen elektrik i komanduar me pult, 67 M2, kati -1, bosh

Botuar më 19/02/2020
17.500,00 euro

RR. DON BOSKO

500 nga porta e shkolles "Don Bosko" | 20.5 M2 | 8.000 Euro

Shitet garazh, 20.5 M2, per makine, ne nje pallat te RI, kati 0 dhe del 1 m mbi sip e tokes, me qepen, me hipoteke

Botuar më 18/02/2020
8.000,00 euro

RR. FADIL BODINAKU

prane Shkolles 29 nentori, Selite | 40 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera garazh, 40 M2, e pershtatshme per servis

Botuar më 17/02/2020
30.000 leke

RRUGA : "DORA DISTRIA"

Fakulteti i Juridik | 18 M2 | 25.000 Euro

SHITET GARAZHD KATI -1 (MUNDESI PER MBYLLJE ME QEPEN), 18 M2, kati -1, ashensor

Botuar më 15/02/2020
25.000,00 euro

SHITET GARAZH NE QENDER

perballe toptan center | 23 M2 | 24.000 Euro

Garazhi ka një sipërfaqe prej 23.5 m2, përballë Toptan Center, në një pallat të ri 8-KT, me një kat nëntokësor, pozicion të favorshëm në hyrjen e parkimit.Disponon qepen më vete dhe pult në hyrjen kryesore të parkimit.Me çertifikatë pronësi, 23 M2

Botuar më 15/02/2020
24.000,00 euro

RR. DON BOSKO

tek Market VIVA | 22 M2 | 8.500 Euro

Shitet garazh, 22 M2, gjendja: shume e mire, ne pallat te ri, me hipoteke, ne rruge kryesore

Botuar më 14/02/2020
8.500,00 euro

TEK FRESKU

rruga Xhavid Isuli,? ne nje pallat te ri | 12 M2 | 10.000 Euro

Shitet garazh, 12 M2

Botuar më 14/02/2020
10.000,00 euro
)