Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA ISLAM ALLA

pallati me kreperin , rrugica e Adidas | 13 M2 | 16.000 Euro

Shiten dy garazhde, secili, 13 M2, ngjitur me njeri tjetrin, cmimi per secilin

Botuar më 24/04/2019
16.000,00 euro

RR. DON BOSKO

tek Market VIVA | 33 M2 | 9.500 Euro

Shitet garazh, 33 M2, gjendja: shume e mire, ne pallat te Ri

Botuar më 23/04/2019
9.500,00 euro

RRUGA "DON BOSKO",

ISH PALLATI SHEKULLI | 26.5 M2 | 20.000 Euro

Ne pallat te ri, shitet garazh nentoke me hipoteke, 26.5 M2, i mbyllur me qepen dhe sistemuar me rafte. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

Botuar më 23/04/2019
20.000,00 euro

PERBALLE QENDRES DON BOSKO

pallati i bankes Credins | 15 M2 | 7.500 Euro

Shitet garazh, 15 M2, Me hipoteke

Botuar më 22/04/2019
7.500,00 euro

TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

rr. "Vace Zela" | 35 M2 | 19.250 Euro

Shitet garazhd, 35 M2, jo bodrum (mbisiperfaqe). Me hipoteke

Botuar më 22/04/2019
19.250,00 euro

UNAZA E RE

ASTIRI, BAR - UNIKU | 17 M2 | 10.000 Euro

Shitet garazh, 17 M2, 1 ambjent, kati -1, totali i kateve 9, gjendja: e re, ne vend te favorshem

Botuar më 22/04/2019
10.000,00 euro

RR. DON BOSKO

TV Vizion Plus, ngjitur me shkollen Don Bosko | 33 M2 | 9.500 Euro

Shitet garazh, 33 M2

Botuar më 19/04/2019
9.500,00 euro

STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

mbrapa shkollës Besnik Sykja | 16 M2 | 4.500 Leke

Jepet me qera garazh makine, 16 M2, 1 ambjent, kati -1, totali i kateve 7, bosh, gjendja: e mire, në katin nëntokësor

Botuar më 19/04/2019
4.500 leke/muaj

RRUGA KAVAJES

ne kryqezim me rrugen "Islam Alla" | 16 M2 | 6.000 Leke

Jepet me qera Garazh, 16 M2, me pult per porten e hyrjes direkt ne rruge kryesore

Botuar më 19/04/2019
6.000 leke/muaj

TIRANE

Prane Prokurorise se Rrethit Tirane | 19 M2 | 14.000 Euro

Garazh nentoksor, i mbyllur me qepen elektrik, hyrja e parkimit me qepen me pult, me hipoteke, 19 M2

Botuar më 17/04/2019
14.000,00 euro