Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. FREDERIK SHIROKA

Prapa Kolegjit Turk, perballe me Hotel Mondial | 24 M2 | 12.000 Euro

Shitet garazh, 24 M2

Botuar më 18/03/2019
12.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO (200 M NGA PORTA E SHKOLLES)

tek Market VIVA ne pallatin ngjitur me Bar-Kafe BELLA VITA afer ish Pallateve te INSIG | 33 M2 | 9.500 Euro

Shitet garazh, 33 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/03/2019
9.500,00 euro

RRUGA DEMNERI YZBERISHT

Rruga Demneri Yzberisht | 440 M2 | 135.000 Euro

Ne Tirane ne Yzberisht SHITET ambjent per biznes me siperfaqe 440 m2. Ambjenti ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri dhe ka ndricim natyral me ane te superluceve. Eshte i pershtatshem per garazhd, magazine, repart prodhimi te produkteve te ndryshme. Kushtet shume te mira si dhe korent tre fazor.Cmimi 135.000 euro.Per cdo informacion kontaktCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 440 M2, 1 ambjent, totali i kateve 10, 1 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 13/03/2019
135.000,00 euro

RR. E BARRIKADAVE

perballe Sami Frasherit | 16 M2 | 15.000 Euro

Shitet garazhd, 16 M2

Botuar më 12/03/2019
15.000,00 euro

RR. DON BOSKO (200M NGA PORTA E SHKOLLES DON BOSKO)

TV Vizion Plus, ngjitur me Bar-Kafe BELLA VITA | 33 M2 | 9.500 Euro

Shitet garazh, 33 M2

Botuar më 12/03/2019
9.500,00 euro

RRUGA BARDHOK BIBA

ndermjet Ish kinema 17 nentori dhe 15 kateshi | 23.13 M2 | 26.000 Euro

Shitet garazh, 23.13 M2, 1 ambjent

Botuar më 12/03/2019
26.000,00 euro