Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA E KAVAJES,

prane qendres Globe | 34 M2 | 27.000 Euro

Shiten dy garazhde bashke me sip, 34 M2, te disponueshme edhe per magazine, te mbyllura, kane edhe tuba aspirimi, ndodhen ne nje pozicion te pershtatshem

Botuar me 21/09/2018
27.000,00 euro

STACIONI I FUNDIT I TIRANES SE RE

mbrapa shkollës Besnik Sykja | 16 M2 | 4.500 Leke

Jepet me qera garazh makine, 16 M2, 1 ambjent, kati -1, totali i kateve 7, bosh, gjendja: e mire, në katin nëntokësor

Botuar me 21/09/2018
4.500 leke/muaj

RR. TEODOR KEKO

tek Astiri | 57 M2 | 21.000 Euro

Shitet garazh, 57 M2, me kontrate porosie

Botuar me 21/09/2018
21.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Ish Parku i Autobuzave | 25 M2 | 8.000 Leke

Jepet me qera garazhd, 25 M2

Botuar me 20/09/2018
8.000 leke

RR. KAVAJES",

pallat i ri, ne krah te qendres Globe | 700 M2 | 1.800 Leke

Jepet me qera garazh i pershtatshem edhe per magazine, 700 M2, mund te ndahet edhe sipas nevojave.

Botuar me 20/09/2018
180 lekeÇmimi/m2

SHITET GARAZH ME HIPOTEKE! RR. “DON BOSKO”,

perballe shkolles Don Bosko, | 25 M2 | 17.000 Euro

Shitet garazh, 25 M2, me hipoteke

Botuar me 20/09/2018
17.000,00 euro

MBAS MBIKALIMIT TE KODRA E DIELLIT

mbas | 30 M2 | 14.000 Euro

Shitet garazh, 30 M2, ku ndodhet palestra

Botuar me 18/09/2018
14.000,00 euro

NE HYRJE TE KODRES SE DIELLIT

afer | 29 M2 | 14.000 Euro

Shitet ambjend garazh, 29 M2, mund te adaptohet per zyra parukeri e tjer

Botuar me 18/09/2018
14.000,00 euro

LAPRAKE

Mbrapa Telecom Albania | 52 M2 | 34.000 Euro

52 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, pozicioni qe ka vlen edhe per biznes , ka dy dritare anesore te hapura dhe nje dere te blinduar si dhe nje qepen kryesor

Botuar me 13/09/2018
34.000,00 euro

RR."ALI DEMI"

afer me Zgara Korcen | 20 M2 | 5.000 Leke

Jepet me qera garazhd, 20 M2

Botuar me 12/09/2018
5.000 leke