Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KARROCE PER BINJAKE

Tiranë | 180 Euro

Me kate

Botuar më 23/01/2019
180,00 euro

KARROCE PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 6.000 Leke

E zeze me jeshile, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 22/01/2019
6 leke

RELAX

gjendja: Shume e mire | 8.000 Leke

ME BATERI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 22/01/2019
8.000 leke

RRETHORE PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 1.990 Leke

NGJ PORTOKALLI, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA SULEJMAN DELVINA, PRANE SHKOLLES VASIL SHANTO

Botuar më 22/01/2019
1 leke

LODRA

gjendja: E mire | Tiranë | 500 Leke

Per femije te vegjel deri 6 vjec, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 22/01/2019
500 leke/cope

VESHJE POPULLORE

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 2.000 Leke

Per vajza deri 12 vjec, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 22/01/2019
2.000 leke/cope

FUSTAN PER VAJZA

gjendja: E mire | Tiranë | 1.500 Leke

ME PERSONAZHE PRINCESHE TE DISNEY, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1 ,Rr. ”Sami Frasheri”

Botuar më 22/01/2019
1.500 leke/cope

SET KARROCE TRIO CHICCO

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 25.000 Leke

Seti permban karrocen, portbebe, soxholino dhe çante, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1, Rr.”Sami Frasheri”

Botuar më 18/01/2019
25.000 leke