Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET KARROCE PER FEMIJE NGJYRE E KUQE + CANTEN E BEBIT

50.000

Krevat druri me figuren e Hello Kitty, ngjyre e bardhe, me dyshek te ri Aloe Vera, carcaf, dhe komo te gjitha te reja, te paperdorura

Botuar me 23/09/2018
50.000 leke

SEXHOLINO PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 4.500 Leke

Nj lejla me gri, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA",PRANE SHKOLEES "VASIL SHANTO"

Botuar me 21/09/2018
4.500 leke

TAVOLINE USHQIMI CHICCO

gjendja: Shume e mire | 5.900 Leke

Per femije ,, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA",PRANE SHKOLEES "VASIL SHANTO"

Botuar me 21/09/2018
5.900 leke

TAVOLINE USHQIMI

gjendja: Shume e mire | 5.200 Leke

PER FEMIJE, E GJENI TEK SHTEPIA E OFERTAVE 2, RRUGA "SULEJMAN DELVINA", PRANE SHKOLLES "VASIL SHANTO"

Botuar me 18/09/2018
5.200 leke

KARROCE PER FEMIJE MARKA LORELLI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 16.000 Leke

Karroce per femije e markes Lorelli , me 2 funksione. Karroca eshte e perdorur dhe ne gjendje shume te mire, E shes per arsye mosperdorimi. Cmimi 16000 leke te reja, i diskutushem, Tirane, Kopshti botanik

Botuar me 17/09/2018
16.000 leke

KARROCE FEMIJESH PEG PEREGO

gjendja: E mire | Tiranë | 30.000 Leke

Per binjake, ngjyre gri me te zeze, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 1,rr”Sami Frasheri” - SHTEPIA E OFERTAVE 1

Botuar me 14/09/2018
30.000 leke