Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITET KREVAT PER BEBE MATERIALI DRU

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 7.000 Leke

Ne cmim perfshihet edhe dysheku, Pallati me Shigjeta, Tirane

Botuar më 11/11/2019
7.000 leke

KARROCE PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 4.500 Leke

Ngjyre gri/blu, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 04/11/2019
4.500 leke

SET PER FEMIJE

gjendja: Shume e mire | 4.000 Leke

Relax, kangur dhe portbebe, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 04/11/2019
4.000 leke
)