Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OVERBOARD

gjendja: Shume e mire | 29.900 Leke

Per femije dhe te rritur, me pult dhe karikues, E gjeni tek Shtepia e Ofertave 2, Rruga "Sulejman Delvina", prane shkolles "Vasil Shanto"

Botuar më 24/04/2019
29.900 leke

KARROCE FEMIJESH

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 25.000 Leke

Me 2 kosha, krevat me gjithe dyshek, govate me kambalec, cante bebesh, tavoline ushqimi. Pak te perdorura

Botuar më 19/04/2019
25.000 leke

SHITEN LODRA PELLUSHI

gjendja: E mire | Tiranë | 5.000 Leke

Te madhesive te ndryshme per cerdhe dhe kopshte private, te perdorura, me thase, Tirane e re. Çmimi per thes

Botuar më 18/04/2019
5.000 leke