Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KARROCE FEMIJESH LORELLI

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 8.500 Leke

Ngjyre blu dhe gri, e pershtatshme per sezonin e veres, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/05/2019
8.500 leke

KARROCE FEMIJESH INGLESINA

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 4.000 Leke

E pershtatshme per stinen e veres, ngjyra e kuqe, e gjeni tek Shtepia Ofertave 1, Rr."Sami Frasheri", 50m mbi shkollen "P.Nini.Luarasi"

Botuar më 24/05/2019
4.000 leke