Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHOFER ALO TAKSI Kërkon të punësojë

Paga: OFROHET PAGE E KENAQSHME |

ME PATENTE TE KLASIT D. TE KENE EKSPERIENCE PUNE. TE NJOHIN RRUGET E TIRANES, Adresa: Rr. “Margarita Tutulani"

Botuar më 15/11/2019
OFROHET PAGE E KENAQSHME

SHITESE DYQAN NE BLLOK

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Tiranë

Botuar më 15/11/2019
e kenaqshme

PUNONJESE Pastrim Kimik Alfa tek Mine Peza

Paga: e kenaqshme |

Per pastrim kimik. Me eksperience pune. Orari i Punes 6 ore dhe e djela pushim. Te interesuarit te kontaktojne ne kete numer kontakti, Adresa: Rr. "Mine Peza"

Botuar më 12/11/2019
e kenaqshme

PUNETOR Dyqan Industrial Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(M) per hapje mbyllje dyqani dhe te ndihmoje ne shitje, 25 – 35 vjeç. orari punes 06:00 - 15:00, Adresa: Perballe Postes Shqiptare, prane tregut Çam

Botuar më 11/11/2019
e kenaqshme

SHITESE Tabacco Shop Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

2 Shitese, Te disponueshme per afat te gjate kohore. Te jene te shkathta, eksperienca nuk eshte kriter. Puna me dy turne. Orari i punes 8.00-16.00 dhe 15.00-23.00

Botuar më 09/11/2019
e kenaqshme

JURISTE Shtypshkronja "Adel CO" shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Preferohet te kete perfunduar studimet master ne drejtesi. Te kete min 1 vit eksperience pune. Te kete aftesi shume te mira te gjuhes angleze ne te folur dhe ne te shkruar, Adresa: Te interesuar te dergojne CV me foto ne adresen e email duke specifikuar pozicionin per te cilin aplikojne

Botuar më 08/11/2019
e kenaqshme
)