Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOMPANI PRIVATE (per kujdesje ne shtepi) Kërkon të punësojë Baby sitter

Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:, Tiranë

Botuar më 17/06/2019

Karburant ER-PETROL Kërkon të punësojë Shites

Karburanti. Me ose pa eksperience pune. Mosha 25 - 35 vjeç. Paga 30.000 leke, Adresa: Tek Zogu Zi

Botuar më 13/06/2019

Dyqan Aksesore per Celular (shitje me shumice) Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

/ Shofer. Te disponoje patente per makine. Preferohet me eksperience pune. Te jete korrekt dhe serioz ne pune, Adresa: Tek Medreseja, prane Furre Buke Sulaj

Botuar më 13/06/2019

ALB GUARDIA SH.P.K Kërkon të punësojë Punonjes sherbimi

Paga: e kenaqshme |

Me Licence ose Ish Ushtarak. Mosha 30 - 50 vjec. Preferohet patente per makine, Adresa: Tirane

Botuar më 12/06/2019
e kenaqshme

Posta APD kerkon te sgjeroje staf me: Motorrist

Te interesuarit duhet te kene: 1. Patente te klasit B. Te dije te punoje ne grup. 2. Te jete i komunikueshem. 3. Te kete patur eksperience pune te meparshme ne kete fushe, Adresa: Te interesuarit te kontaktojne ne:

Botuar më 12/06/2019

Lavazh Tirona Kërkon të punësojë Punetor lavazhi

Mosha mbi 18 vjeç, Adresa: Rr. “Barrikadave”, perballe shkolles 9-vjeçare "Lidhja Prizrenit"

Botuar më 12/06/2019

SOLUTION Kërkon të punësojë Vajza promocioni

Ne terren. Te jene te disponueshme paradite ose pasdite dhe preferohen te kene eksperienca te meparshme pune, Adresa: Rruga e Barrikadave, gjimnazi "Sami Frasheri"

Botuar më 10/06/2019

KOMPANI PRIVATE kerkon te punesoje per Shqiperi dhe Itali: Kujdestare

(FEMRA) per te moshuar, Tiranë, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 10/06/2019