Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

OUTLETI NE BLLOK

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte

Ish Blloku
Tiranë

Botuar më 10/10/2019

)